Рівне:

Створення та просування сайтів

ПРАВООХОРОНЦІ ЗАТРИМАЛИ АВТОКРАДІЯ НА "ГАРЯЧОМУ"

Закарпатська область 31-лип, 2012, 09:349 prov 973
Працівниками Мукачівського міського відділу міліції Закарпатської області порушено кримінальну справу стосовно 19-річногоужгородця, який за одну ніч пограбував 4 автомобілі.
Три місяці тому Віталій звільнився з тюрми, де відбував покарання за серію крадіжок, як знову попався працівникам патрульної служби за «звичною» справою. Як пізніше зізнався правоохоронцям, він не мав наміру обкрадати автомобілі, та, випивши зайвого, згадав старі навички, а далі пішло все «як по маслу».
Так, однієї ночі, гуляючи між багатоповерхівками, де було найбільше автомобілів у найменш освітлених місцях, хлопець, маючи досвід у подібних «темних» справах, визначив ряд автомобілів, які не обладнані сигналізацією. Хлопцю вдалось «обчистити» одразу чотири автівки.
Ужгородець працював за однією схемою: викруткою розбивав скло на шоферських дверцятах, а далі протиснувши руку через розбитий отвір, відчиняв двері і витягував з машини все, що згодом міг збути. Хлопцю вдалось витягнути три автомагнітоли, GPS-навігатор і запасне колесо. Та скласти все до власного авто, йому не вдалося: наряд патрульної служби Мукачівського міськвідділу міліції прибув на місце події і затримав злодія на «гарячому».
Як з’ясувалося пізніше, міліцію викликала пильна та небайдужа мешканка одного із будинків, яка бачила, як на стоянці біля автомобілів крутиться якийсь підозрілий юнак.
Хлопець був доставлений до міськвідділу. Речові докази вилучено. Стосовно молодика порушено кримінальну справу за ч.2 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Ужгородцю загрожує до 5 років обмеження чи позбавлення волі. Триває досудове слідство.
Про це Провінційці повідомили з СЗГ УМВС України
в Закарпатській області.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору