Рівне:

Створення та просування сайтів

Обласну раду чекають зміни

Рівненська область 07-лис, 2012, 17:389 prov 758
Вибори до Верховної Ради України внесли корективи до складу обласної ради. Які будуть зміни у депутатському корпусі? – ситуацію коментує голова обласної ради Юрій Кічатий.
– За попередніми результатами статус з обласного на народний можуть змінити 3 депутати. Це Микола Кучерук, Микола Сорока, Олег Осуховський, які йшли на вибори в мажоритарних округах. Окрім того, цього року пішов із життя Михайло Колісниченко, який був обраний до обласної ради по мажоритарному округу №36 (м. Кузнецовськ). Тобто на даний час 4 мажоритарні округи залишилися без своїх представників. Ймовірним також є входження до парламенту Юрія Благодиря, який має 78 номер у виборчому списку Партії регіонів.
Звичайно, по цих округах обласна рада буде проводити довибори. Все залежить від того, як депутати обласної ради передбачать кошти для забезпечення цієї виборчої кампанії. Зрозуміло, що цього року знайти такий фінансовий резерв неможливо, тому що вибори лише по одному округу коштують приблизно 350 тис. грн. Якщо ж помножити цей показник на 4 або й 5, то це досить серйозна сума для обласного бюджету.
Тому ми будемо планувати відповідні кошти в бюджеті 2013 року. Будемо збирати Президію обласної ради і вести переговори з усіма фракціями, для того, щоб мати можливість провести цю виборчу кампанію якісно і прозоро. Що стосується дати проведення виборів, то я як голова обласної ради переконаний, – і сподіваюся, що колеги підтримають мене у цьому, – що краще було б і для виборців і для обласної ради як органу місцевого самоврядування провести ці вибори навесні 2013 року.
Думаю, що при плануванні бюджету на наступний рік ми передбачимо необхідну суму коштів для того, щоб вибори були проведені з необхідним фінансовим забезпеченням. Передбачаю, що ця виборча кампанія буде активною. Це вже показали вибори народних депутатів України по наших мажоритарних округах.
Загалом ми маємо надію на те, що вихідці із депутатського корпусу обласної ради будуть і надалі – вже на вищому рівні, лобіювати інтереси жителів Рівненщини. Сподіваюся, на це не вплине те, яку політичну силу представляє той чи інший народний депутат. Важливо, щоб співпраця народних депутатів від Рівненщини з представницькою і виконавчою гілками влади області була ефективною і активною задля поліпшення соціально-економічний стан нашого регіону.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору