Рівне:

Створення та просування сайтів

Прокуратура області вимагає усунути порушення законодавства про безпеку руху на автобільних шляхах

Рівненська область 11-лис, 2012, 13:109 prov 945
Забезпечення безпеки дорожнього руху є одним з пріоритетних напрямків діяльності органів прокуратури області. За результатами перевірки, що її провели у вересні 2012 року працівники прокуратури та ВДАІ УМВС України в області встановлено, що Службою автомобільних доріг в області допускаються порушення при забезпеченні безпеки руху на автомобільних дорогах загального користування, ненележно реалізовуються заходи щодо забезпечення безпеки дорожнього руху на існуючих ділянках концентрації ДТП.
Так, виявлено численні недоліки в утриманні автомобільної дороги М-06 Київ-Чоп. Зокрема, на окремих ділянках відсутнє транспортне огородження, на 11 ділянках (в основному в місцях пішохідних переходів та на перехрестях) не влаштовано опори освітлення. Залишаються не встановленими у повному обсязі технічні засоби регулювання дорожнього руху, на більшій протяжності дороги не відповідає вимогам норм, правил та стандартів з безпеки дорожнього руху стан утримання узбіч.
Аналогічні порушення законодавства мають місце і при утриманні інших доріг загального користування. На всій протяжності дороги державного значення М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече відсутні або потребують заміни 168 дорожніх знаків. На ділянках концентрації ДТП автодороги Р-05 Городище-Рівне-Старокостянтинів до даного часу не ліквідовано самовільно влаштовані виїзди на дорогу, не споруджена пішохідна доріжка та не влаштовано штучне освітлення.
За результатами перевірки прокуратура області внесла подання начальнику Служби автомобільних доріг в Рівненській області з вимогою усунути порушення законодавства про автомобільні дороги та безпеку руху. Документ прокурорського реагування розглянуто, винних посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.
Про результати проведених перевірок інформовано голів обласної державної адміністрації та ради.
Питання додежання законодавства про безпеку руху на автомобільних шляхах було предметом розгляду в жовтні цього року на розширеному засіданні колегії прокуратури області.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору