Рівне:

Створення та просування сайтів

Млинівського хулігана засуджено до двох років обмеження волі

Рівненська область 18-січ, 2013, 11:279 prov 1 185
Повернувшись влітку із в’язниці, 38-річний житель Млинівщини Леонід влаштував «розбір польотів» із колишньою співмешканкою. Кілька років тому, відбуваючи до місць позбавлення волі, Леонід був переконаний, що дружина Людмила із трьома діточками до останнього чекатимуть його. Та, з’ясувалося, що у його родині господарює інший.
Хильнувши спиртного для хоробрості, чоловік вирішив побесідувати із дружиною посеред ночі. Без дозволу ввійшов до будинку колишньої тещі, організувавши загальнонічний підйом. Першою до рук розлюченого та захмелілого Леоніда потрапила 64-річна теща. Потому хвиля гніву зачепила й новообраного супутника життя Людмили: від попереднього глави сімейства йому перепало чимало стусанів. Не обійшов увагою багатодітний татко і старшого свого нащадка, наказавши синові віджиматись від підлоги. Захищаючи дитину, Людмила насилу втихомирила чоловіка, якого згодом слідчо–оперативною групою було доставлено до Млинівського райвідділу міліції.
— Після з’ясування усіх обставин справи було порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 162 (порушення недоторканності житла) та частиною 1 статті 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України, — повідомив перший заступник начальника Млинівського РВ (із обслуговування Демидівського та Млинівського районів) Микола Шевчук. — А за вироком суду, що набрав законної сили наприкінці минулого року, Леоніда засуджено до двох років обмеження волі.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору