Рівне:

Створення та просування сайтів

На Рівненщині двоє малюків потрапили до реанімації… Відповідатимуть батьки

Рівненська область 07-лют, 2013, 23:279 prov 465
Лише протягом минулого тижня до працівників міліції Березнівщини надійшло два повідомлення про двох малолітніх дітей, які потрапили до реанімаційного відділення районної лікарні. В обох випадках батьки не догледіли за своїми малюками, за що і поплатилися їхнім здоров’ям. І хоча сьогодні дітки почуваються добре, проте моральних переживань та матеріальних витрат уникнути не вдалося.
Дворічного жителя с. Друхів Березнівського району до лікарні доставили з опіками тіла та опіковим шоком легкого ступеня. Було встановлено, що хлопчик отримав ушкодження за місцем проживання, перекинувши на себе каструлю з кип’яченим супом.
Наступне повідомлення з тієї ж лікарні було про те, що до реанімації з діагнозом: хімічний опік ротової порожнини та стравоходу привезли 7-місячне немовля. Дівчинка з необережності випила миючий засіб.
Як з’ясувалося, напередодні батько лише на кілька хвилин залишив дитину без нагляду, як вона взяла майже порожню пляшку з миючим засобом та випила її вміст. Побачивши це, чоловік негайно викликав «швидку».
В обох випадках батьків притягнуто до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків. Міру покарання визначить суд.
Правоохоронці застерігають, що такі випадки з малолітніми стаються досить часто і це, перш за все, вина батьків. Тому міліціонери вкотре нагадують: приділяйте належну увагу вихованню своїх дітей та пам’ятайте про їх безпеку.
Схожі новини
Погода
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору