Рівне:

Створення та просування сайтів

За збут фальсифікованої горілки - до суду

Рівненська область 22-січ, 2015, 13:229 prov 1 094
Співробітниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Рівненській області закінчено досудове розслідування по кримінальному провадженню за ст. 204 КК України.
В ході досудового розслідування встановлено, що гр. Д., житель Рівненського району, являючись суб’єктом господарської діяльності, не маючи ліцензії на виготовлення та реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів, у порушення п.5 ст.226 Податкового кодексу України незаконно придбав з метою збуту, зберігав з цією метою та збував незаконно виготовлені алкогольні напої.
В ході обшуку за місцем проживання та здійснення господарської діяльності гр. Д. виявлено та вилучено 640 пляшок фальсифікованої горілки, пластмасові ємкості по 220 л., 20 л. та 5 л., заповнені рідиною із характерним запахом спирту. Крім того, під час обшуку автомобіля «Volksvagen», який використовувався для транспортування фальсифікованої горілки, виявлено та вилучено 880 пляшок горілки, пластмасові ємкості по 5 та 6 л., заповнені рідиною із характерним запахом спирту.
Всього в ході обшуків виявлено та вилучено ТМЦ на суму понад 100 тис. грн., в тому числі 565 л. рідини з характерним запахом спирту, 1520 пляшок готової алкогольної продукції.
Згідно висновків судово-хімічної експертизи вилучені алкогольні напої не відповідають ДСТУ.
Громадянина Д. повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 204 КК України, а кримінальне провадження направлено до суду.
Законодавство України за зберігання, збут, а також транспортування з метою збуту підакцизних товарів передбачає кримінальну відповідальність у вигляді штрафу від 1000 до 2000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно виготовленої продукції.
Віталій Паньковецький,
начальник слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Рівненській області.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору