Рівне:

Створення та просування сайтів

Прокурори домоглися стягнення із замовників будівництва в м. Сарни майже 290 тис грн пайового внеску

Рівненська область 18-лип, 2018, 09:369 prov 460
Належна інженерно-транспортна та соціальна інфраструктура є необхідною умовою розвитку регіону. Джерелом для бюджетного фінансування потреб розвитку інфраструктури населеного пункту є пайова участь замовників об’єктів будівництва, яка полягає у сплаті ними до місцевого бюджету коштів у визначеному відповідно до закону розмірі.
Разом з тим, Сарненською місцевою прокуратурою встановлено, що перед введенням в експлуатацію на території м.Сарни об’єкта нерухомості двома громадянами проігноровано вимоги містобудівного законодавства щодо укладання з органом місцевого самоврядування договору пайової участі у розвитку інженерно-транспортної інфраструктури, унаслідок чого місцевий бюджет недоотримав майже 290 тис грн.
У зв’язку з цим прокуратура заявила в інтересах Сарненської міської ради та громади позов про стягнення солідарно із забудовників збитків у формі упущеної вигоди на зазначену суму.
Однак у задоволенні позовних вимог прокуратури суд першої інстанції відмовив.
Не погодившись із таким рішенням суду, принципово відстоюючи правову позицію, прокуратура Рівненської області оскаржила його в апеляційному порядку.
За результатами розгляду скарги прокуратури, законність її вимог підтвердив Апеляційний суд Рівненської області, який скасував попереднє незаконне судове рішення та постановив нове, яким позов Сарненської місцевої прокуратури задовільнив у повному обсязі.
Таким чином, завдяки наполегливій та послідовній позиції органів прокуратури Рівненщини місцевий бюджет поповниться на майже 290 тис грн коштів пайової участі у створенні та розвитку інфраструктури м. Сарни.
Прес-служба прокуратури Рівненської області.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору