Рівне:

Створення та просування сайтів

Рівненський краєзнавчий музей отримає грант на півмільйона гривень

Рівненська область 19-вер, 2018, 10:069 prov 569
У Рівненському обласному краєзнавчому музеї запровадять електронний облік музейних предметів.
На цей проект заклад виграв грант у розмірі 436 тисяч гривень від Українського культурного фонду.
Так, за державні кошти в музеї створять апаратно-програмний комплекс для обліку музейних предметів в електронній формі.
За словами директора музею Олександра Булиги, керівника даного проекту, це новітній комплекс, який впроваджується в Україні.
«На сьогодні робоча група музею провела переговори з тендерним комітетом Українського культурного фонду щодо фінансування грантової програми. На першому етапі здійснюватимемо електронний облік музейних предметів нашої колекції. А в подальшому плануємо обліковувати предмети інших музейних закладів Рівненщини, а далі аналогічний проект реалізовуватимуть на Волині», - зазначив Олександр Булига.
Зокрема, облікова підсистема передбачатиме зручний інтерфейс, ведення бази даних музейних предметів з фіксацією їх стану на всіх життєвих циклах, презентацію музейних предметів, реєстрацію поточних змін, періодичне резервне копіювання та розширене адміністрування роботи користувачів.
Як розповів технічний координатор проекту Дмитро Маслов, апаратно-програмний комплекс планують впровадити до кінця року. Окрім працівників музею до його виконання залучатимуть програмістів на договірній основі.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору