Рівне:

Створення та просування сайтів

Органи прокуратури розпочали перевірку дитячих таборів

Україна і світ 11-чер, 2008, 20:269 prov 1 102
Зокрема, за її словами, Генпрокуратура перевірила минулого тижня готовність до сезону оздоровчих таборів у Києві та Київській області. В результаті виявилося, що не всі дитячі табори відкрились 1 червня. В той же час Л.Скітенко зазначила, що для цього є ще певний час.
Говорячи про проблеми та порушення, що були виявлені під час перевірки, Л.Скітенко зазначила, що, зокрема, у органів прокуратури є питання до санітарно-епідеміологічної служби, оскільки не у всіх таборах створено необхідні санітарні умови. Також є питання щодо врегулювання власниками таборів прав користування землею, в окремих випадках приміщення оздоровчих центрів використовуються не за призначенням. Також органи прокуратури перевірятимуть “обгрунтованість калькуляції, з якої складається вартість дитячих путівок”.
Крім того, Л.Скітенко зазначила, що у прокуратури є питання, чому при збільшенні в держбюджеті на 100 млн. грн. витрат на оздоровлення 5 млн. дітей шкільного віку реально зможуть відпочити лише 2,5 млн. Вона також наголосила, що перевірки триватимуть протягом всього літа.
В той же час Л.Скітенко зауважила, що у Генпрокуратурі схильні вважати, що пришкільні табори не зможуть нормально вирішити питання оздоровлення дітей. Так, зокрема, це стосується фінансування. Наприклад, у Кіровоградській області на харчування кожної дитини в одному із таких таборів було передбачено лише 60 коп. на день.
В той же час у Генпрокуратурі не виключають, що в цьому літньому сезоні виникнуть проблеми з оздоровленням дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС або з виділенням їм відповідної компенсації. Крім того, існують проблеми з оздоровленням дітей-інвалідів.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору