Рівненщина спортивна

Спорт 20-бер, 2008, 11:049 prov 1 208
Лише один тур залишилося провести учасникам відкритого обласного турніру з футболу-2008 Меморіал Володимира Шморгуна. У суботу та неділю команди провели матчі шостого та частково сьомого турів, де були зафіксовані наступні результати: “Високовольтник” — “Спартак” — 0:0, “Штурм” — “Сокіл” — 2:1, “Случ” — “Вотранс-ЛСТМ” — 2:3, “Славія” — “Водник” — 1:0, ОДЕК — “Хімік” — 0:1, СДЮШОР-“Верес” — ФК “АМАКО-Гоща” — 0:1, ФК “АМАКО-Гоща” — Штурм —1:0, “Спартак” — “ОДЕК” — 0:1, “Сокіл” — “Славіа” — 2:2, “Хімік” — “Случ” — 2:0.
У групі А відразу чотири колективи претендують на три перші місця, володарі яких зможуть зустрітися із трьома кращими колективами групи В. Це — рівненський “Хімік” (15 очок), на шість менше — у луцької команди “Вотранс-ЛСТМ”, вісім у ФК “Вельбівно” та сім в оржівського “ОДЕКа”. У групі В лідирує кузнецовський “Ізотоп” — 10 пунктів, на одне менше відразу у двох команд костопільського “Штурма” та рівненського “Водника”.

***
Шосте місце посів БК ”Сарни” у вищій лізі першості України з баскетболу у групі Б. В останньому турі підопічні Олега Краська поступилися у Сімферополі місцевим ”Грифонам” — 65:93 та 70:83. У підсумку сарненчани посіли шосту сходинку турнірної таблиці — 46 очок. Перше місце в одеського ”Домограда” — 56 пунктів.

***
Збірна команда Рівненської області була кращою серед шістнадцяти колективів у чемпіонаті України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат у Кам’янець-Подільському серед дівчат. Найкращий результат у рівнянок здобули: студентка Сарненського педагогічного коледжу Оксана Шульжук (перше місце), студентки НУВГП Ольга Вахнюк (друге місце), Тетяна Полюхович (третє місце), Марія Гуринович (четверте місце). За підсумками змагань, до складу збірної України включено Оксану Шульжук та Ольгу Вахнюк, яких тренує Євген Комаревич.

***
Рівненська команда ДЮСШ №3 з плавання посіла сьоме місце на юніорському чемпіонаті України, що проводився в Білій Церкві. В особистому заліку перше місце на дистанції 400 м вільним стилем виборола Надія Гуменюк (тренер Євгенія Іванова). Андрій Яськів виконав норматив майстра спорту України, посівши друге місце на дистанції 200 м на спині. Роман Приходько був третім на дистанції 400 м вільним стилем. Тренує хлопців Микола Майструк.

***
Цими вихідними у Рівному відбувся перший (кваліфікаційний) етап третього турніру Всеукраїнського шкільного чемпіонату з футболу «DJUICE ГОЛ 2008» . Юні футболісти з 31 школи міста показали свою майстерність у виконанні трьох вправ: забивання м’яча в порожні ворота з центру поля, безперервне набивання м’яча впродовж однієї хвилини і ведення м’яча ”змійкою”. Найвищий результат показали хлопці зі школи №8.

***
Свято козацьких бойових та традиційних мистецтв пройшло у Рівному. У п’ятницю більше десяти команд взяли участь у першому Міжнародному фестивалі козацьких бойових та традиційних мистецтв. Учасники не боролися за нагороди, а демонстрували можливості різних шкіл. Присутні могли побачити виступи дівчат зі Львова, які продемонстрували стиль ”Асгард” та білоруської школи ”Хорт”.
Сто чотирнадцять учасників із Рівного, Запоріжжя, Дніпропетровська, Павлограда, Львова, Хмельницького та Тернополя змагалися у відкритому обласному турнірі з українського рукопашу ”Спас”. Переможцем у загальнокомандному заліку став СК ”Схід”. На другому місці були представники бойового гопака і на третьому — таеквондо-клуб “Торнадо”.

***
Впродовж тижня в спортивному залі технікуму технологій та дизайну проходив Фестиваль баскетболу за участю п’яти кращих колективів АБЛ та гостей із США. Разом із командою ”Sports Chaplains” боролися колективи ”Водник”, БК ”Реноме”, ”Університет Україна”, ”ЛАВІСС” та БК ”Здолбунів”. Гості впевнено провели турнір і у фіналі здолали команду ”Водник-НУВГП” — 95:59.

***
Рівнянин Ярослав Полюхович залишився в Польщі без клубу. Люблінська ”Сіпма”, за яку мав їздити наш земляк, не буде виступати нинішнього сезону у другій польській лізі — через фінансові проблеми вона знялася із змагань.