Спорт 04-гру, 2008, 12:009 prov 1 215
Софія Шевчук з Рівного стала переможцем відкритого чемпіонату області серед жінок з гри ГО, який проходив у нашому місті. На другому місці — Діана Петренчук з Костополя, замкнула трійку призерів ще одна рівнянка — Олександра Купар.
***
Сто десять учасників взяли участь у відкритому Кубку області з боротьби самбо серед юніорів та дівчат. Перше місце здобули борці з Квасилова, на другому — лучани і на третьому — представники Кузнецовська.

***
Лише один тур відбувся у відкритому чемпіонаті міста з міні-футболу: ”Ощадбанк” — ”ОДЕК” — 1:2, ”Случ” — ”Продторгобладнання” — 5:2, ”Приватбанк” — ”ДЮСШ-4-МЕГУ” — 2:5, ”Зірка-Славія” — ”Північ” — 9:1, ”КАРАТ” — ”Податкова” — 0:3, ”СДЮШОР-Верес” — ”Феміда” — 0:3, ”Хімік” — ”Ветерани” — 3:5. Без поразок йдуть ”ОДЕК” та ”ДЮСШ-4-МЕГУ”.
***
Розійшлися миром у черговому турі першості країни з гандболу у першій лізі лідери ГК “Рівне” та харківська “Панацея-ШВСМ”. У перший ігровий день господарки поступилися 25:27 (10:19), а наступного взяли переконливий реванш — 31:19 (16:12).
В обох матчах найрезультативнішою у складі рівнянок була Людмила Петрова, яка закинула у сітку воріт суперниць по дев’ять м’ячів.
***
Рівнянка Анна Хлістунова виграла Кубок України з плавання. Нашій золотій рибці не було рівних на 200 метрів вільним стилем.
***
Збірна команда Рівного стала переможцем традиційного спортивного фестивалю в польському місті Замость, який проходить у рамках співпраці України та Польщі. У змаганнях взяли участь чотири команди (господарі були представлені містами Замость та Грубішов, а гості — Тернополем та Рівне). Наша команда виборола перше загальнокомандне місце — в доробку рівнян перші місця зі стрітболу (дівчата та хлопці), легкої атлетики, у тренерському конкурсі, перетягуванні линви, і лише у футболі вони були третіми.
***
У третьому турі чемпіонату України з баскетболу в першій лізі БК “Сузір’я-НУВГП” очолив групу А (12 очок). Лідерство підопічні Валерія Жартуна забезпечили після домашніх перемог над БК “Франківськ” — 92:60 (35:18, 16:15, 20:13, 21:14) та 96:53 (26:11, 23:10, 21:9, 26:23). Гості, як і рівнянки, до звітного туру йшли без поразок. Найрезультативнішими у рівнянок були Ганна Єремейчук — 37 очок та Людмила Сова — 22, а в неділю — Ганна Єремейчук — 27 та Олександра Бондар — 21.

Результати решти ігор: УНІВЕР — МСДЮШОР — 63:85, ДЮСШ-1 — ПНУ — 89:50.
***
Команда ОДЮСШ з баскетболу 1994 року народження виборола друге місце у п’ятому міжнародному турнірі з баскетболу серед юнаків 1994-1995р.н., присвяченому пам’яті Б. Пастернака та 100-річчю першого баскетбольного матчу у Львові. Підопічні Анатолія Колота поступилися полякам з Перемишля 52:68, виграли в ровесників з Чернігова (54:32) та львівської ОДЮСШ (59:40).

***
Минулої п’ятниці відбулося засідання бюро ФМУ, де було прийняте рішення про проведення наступного року командного чемпіонату України за ліговою системою. На бюро було затверджено кількість змагань чемпіонату і прийнято до відома проект календаря. Орієнтовно Рівне прийматиме командний чемпіонат України 11 квітня, 2 травня, 20 червня, 8 та 22 серпня, 19 вересня. 11-12 вересня у нашому місті планується провести особистий чемпіонат України. Офіційно підтвердили участь у чемпіонаті УЛС СКА-„Спідвей” (Львів), „Шахтар” (Червоноград), СК „Трофимов” (Рівне) та СПС „Спідвей-Рівне” (Рівне).