Рівне:

Створення та просування сайтів

ПИЛЬНУЙТЕ ЗА СВОЇМИ АВТОМОБІЛЯМИ!

Кримінал 18-сер, 2005, 17:089 prov 1 259
На сьогоднішній день стан з незаконними заволодіннями транспортних засобів залишається досить складним.
Лише за останніх десять днів серпня в місті Рівному було викрадено три автомобілі.
Так, 11 серпня на вулиці Малорівненській, 35, вночі було здійснено чергове незаконне заволодіння транспортним засобом. Як пояснив власник зниклого авто, він поставив його у дворі приватного будинку.
Крім того, автомобіль залишив відкритим, а ключі у замку запалювання. Ввечері ліг спати, забувши, що автомобіль залишив відкритим. Цим же і скористалися невідомі зловмисники. Марка зниклого авто Опель-Омега, синього кольору. Державний номерний знак 647-09 РВ. Рік випуску викраденого автомобіля 1990.
Також, 14 серпня до правоохоронців звернувся житель Рівного, який повідомив, що вночі у нього викрали автомобіль. Як пізніше стало відомо, зникле авто знаходилося на стоянці, яка охороняється, що на вулиці Д. Галицього. Марка викраденого автомобіля “Ауді-100”, чорного кольору. Державний номер 387-23 РВ, 1983 року випуску. Наразі правоохоронці проводять оперативно - розшукові заходи, щодо зниклих автомобілів.
Шановні рівняни та гості нашого міста!
Прислухайтеся до фактів та проаналізуйте їх. Не варто думати, що це може трапитися з ким завгодно, тільки не з Вами. Будьте пильними і ніколи не залишайте свої автомобілі без нагляду. Обов»язково застрахуйте свій автомобіль і обладнайте його противикрадальними пристроями. А хто володіє будь-якою інформацією щодо вищевказаних викрадених автомобілів просимо негайно телефонувати за номерами телефонів: 62-11-30, 29-25-13
Світлана ДРОЗДЮК,
інспектор ВДАІ Рівного.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору