РІВНЕНЩИНА СПОРТИВНА

Спорт 26-лют, 2009, 09:569 prov 1 078
У неділю в спортзалі ДЮСШ №4 відбулися фінальні змагання з футзалу ”Граємо за Україну разом” серед команд державних службовців виконавчих комітетів рад міст обласного значення, обласної та районних державних адміністрацій в залік обласної Спартакіади держслужбовців 2009 року. У фінальних змаганнях взяли участь шість команд: Рівненського міськвиконкому, Кузнецовського міськвиконкому, Володимирецької, Рокитнівської, Зарічнянської, Гощанської райдержадміністрацій. Команда рівненського міськвиконкому у фіналі перемогла команда Гощанської райдержадміністрації з рахунком 3:2 і виборола перше місце.
***
Нещодавно в Чехії відбувся чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї. Рівнянин Олег Омельчук у складі пістолетної (вправа ПП-3) збірної команди України пройшов до фіналу і піднявся в ньому на сьоме місце, вибивши 99,2 очка. Його загальний результат склав 579,16 очка. Це найкращий результат українців у цій вправі, а збірна команда України, до складу якої ввійшли херсонець Сергій Кудря (578,14) та львів’янин Олександр Петрів (575,10) — олімпійський чемпіон у стрільбі з малокаліберного пістолета (вправа МП-8) — з результатом 1732,59 очка посіла третє місце, лише на п’ять сотих випередивши росіян.

***
У суботу стартує фінальна частина чемпіонату України з баскетболу в першій жіночій лізі. Рівненська команда БК ”Сузір’я-НУВГП” посіла в групі перше місце (37 очок) й здобула право поборотися за медалі чемпіонату. Крім рівнянок за 1-6 місця боротимуться: ”Біла Акація” (Одеса), ”СДЮШОР-3-КНЕУ” (Київ), МСДЮШОР (Вінниця), ”ХАІ-Прогрес” (Харків), ”Таврійська Зірка” (Херсон). Одеситки розпочинають фінальну частину з вісьмома пунктами, а у херсонок — чотири. В решти колективів у доробку по шість пункти. Розпочне БК ”Сузір’я-НУВГП” боротьбу за медалі домашніми матчами зі столичним клубом ”СДЮШОР-3-КНЕУ”.
***
Завершилася групова частина відкритої першості міста з футболу, присвяченої пам’яті Володимира Шморгуна. У суботу були зіграні останні матчі у групах:
Група „А”: СДЮШОР-93 — ”Вінер” — 0:2, ФК „Квасилів” — „Високовольтник” — 0:3, „Фортуна” — „Славія” — 0:1, „Штурм” — „Водник” — 1:2, ФК „Корнин” — „Олександрія” — 1:3, СДЮШОР-92 — „Онікс” — 0:2. Перше місце виборола команда ”Славія” — 31 очко, ”Фортуна” — 30, ”Високовольтник” та „Водник” — по 24, „Штурм” — 20.
Група „Б”: ОДЮСШ — ФК „Забороль” — 4:2, „Зеніт” — „Случ” — 1:2, „Продторгобладнання” — „Молодь” — 0:3, ФК „Любомирка” — „Рівес” — 2:2, „Новий Корець” — „ДПА-Сатурн” — 3:5, ФК „Дубки” — „Старт” — 0:3. „Случ”став переможцем у групі — 31 пункт, “Продторгобладнання” — 25, „Молодь” — 23, „Любомирка” — 21, „ДПА-Сатурн” — 20.
Група „В”: „Олімпік” — „Хімік” (ю) — 1:3, „Хімік” — „Седан” — 2:0, „Каламбур” — „ОДЕК” — 0:5, „Укртехнобуд” — „Калина” — 0:2, „КОЛІСП” — „Альянс” — 2:0, „Зірка” — „Городок” — 0:0. Це єдина група, де лідерів двоє — „ОДЕК” та „Каламбур”, які набрали по 28 очок, „Хімік” — 25, „КОЛІСП” — 23, „Седан” — 20. „Городок” набрав 18 пунктів і став шістнадцятим учасником. В неділю відбулися матчі 1/8 розіграшу відкритої зимової першості Рівного, присвяченої пам’яті Володимира Шморгуна: „Славія” — „Седан” — 2:0, „Продторгобладнання” — „КОЛІСП” — 1:0, „Високовольтник” — „Молодь” — 0:2, „ОДЕК” — „Штурм” — 3:1, „Случ” — „Городок” — 1:1 (пен. 3:5), „Каламбур” —„Любомирка” — 1:1 (4:5 ), „Хімік” — „Водник” — 0:0 (пен.4:2), „Фортуна” — „ДПА-Сатурн” — 1:0.
***
В Сумах пройшов чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні. Представники Рівненщини здобули п’ять медалей. Вадим Слободенюк (тренер Андрій Попеляєв) був першим на дистанції 3000 метрів з перешкодами. Михайло Іверук (тренер Андрій Попеляєв) був другим на дистанції 3000 метрів, пропустивши вперед восьмиразового чемпіона Європи з кросу Сергія Лебедя.
В юніорських забігах чемпіонкою в бігу на 1500 метрів стала Оксана Шнайдер. Срібними призерами стали Ольга Земляк на дистанції 400 метрів та Дмитро Сірук в бігові на 3000 метрів.
У підсумку збірна області на чемпіонаті серед 27 команд посіла чотирнадцяту сходинку. В активі наших атлетів 304 пункти. В лідерів – команди Харківської області — 1263 очки.
Юніори Рівненщини виступили на змаганнях дещо краще за своїх дорослих колег. З 241 пунктом рівненська дружина посіла 12 місце.