Вся надія на бронзу

Спорт 27-бер, 2008, 12:029 prov 1 207
У першій партії господарки перемогли — 25:20. Проте окрасою суботнього матча стала друга партія. Жоден із суперників не хотів поступитися і лише шалена підтримка вболівальників допомогла ”Регіні” виграти... 42:40. Далі гості змогли виграти третю (25:16) та четверту (25:22) і доля матчу визначилася на тай-брейку. Рівняки проявили волю до перемоги і виграли п’яту партію (15:10) та матч — 3:2.
Валерій Пархоменко, головний тренер ”Регіни”:
— Сьогодні ми перемогли за рахунок командної гри. У принципі, якщо б другого дня нам трохи пощастило в Білій Церкві, то, можливо, і результат був би такий, як сьогоднішній. Так, дівчата були налаштовані на боротьбу, але команда з Білої Церкви більш досвідчена та зіграна.
На жаль, наступного ігрового дня ”Рось-Університет” взяла реванш — 3:1 (25:23, 25:14, 12:25, 25:20) і здобула право змагатися за золоті медалі першості.
”Регіна” побореться за третє-четверте місця із іншим невдахою плей-оф — командою “НУ-ЧІПБ-Круг”. Черкащанки поступилися у третьому матчі луганській ”Іскрі-Педуніверситет” — 2:3.