Рівне:

Створення та просування сайтів

ЖІНКИ – НАРКОБАРОНЕСИ

Кримінал 12-січ, 2006, 09:569 prov 725
Дехто вважає, що дуже вигідно зараз займатися зберіганням та продажем наркотичних рослин. Часто-густо це робить не лише молодь, а й пенсіонери. Адже гроші конче потрібні в теперішній час, а спосіб, у який вони дістаються, не обирають. Попросять їх заїжджі “ділки” за окрему плату зберігати в себе чи то макову соломку, чи коноплю, вони й погоджуються: треба ж якось поправляти своє нестабільне фінансове становище.
Певно, саме так думала й 57-річна жителька Здолбунівського району, яка зберігала в себе понад два кілограми снодійного маку. На жаль для неї, цей незаконний спосіб заробітку перекрили правоохоронці, які неочікувано заглянули до підприємливої пенсіонерки. Тепер бабуся замість грошей одержить чимале покарання. І це, можливо, відіб»є у неї бажання будь-коли наживатися на чужих покалічених життях.
Але це дріб»язок у порівнянні з тим, що через кілька днів вилучили міліціонери у колеги по бізнесу вищезгаданої бабусі. Так, 42-річна жителька Березнівського району зберігала у власній оселі три кілограми коноплі та стільки ж макової соломки. І якби не пильність міліціонерів, хтозна, можливо б, ці наркотики принесли чимало біди.
Не відстає від старших зберігачів наркосировини, а подекуди й перепльовує їх, і молодь. І що цікаво, в основному наркозберіганням займаються жінки, напевне, думаючи, що їм закон зробить поблажку в разі, якщо їх спіймають. Мабуть, такої думки дотримувалася 24-річна жителька Гощанського району, яка зберігала вдома аж 10 кілограмів голівок снодійного маку.
Тож, незабаром цих “наркобаронес” чекає рішення суду, і чи зробить він їм якесь пом»якшення, невідомо. Але яке б воно не було, гадаю, жінки більше цим бізнесом не займатимуться.
Схожі новини
Погода
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору