Рівне:

Створення та просування сайтів

Що новенького?

Що новенького? 04-жов, 2007, 16:489 prov 1 079
ГОЩА

Фахівці Гощанського районного центру зайнятості спільно з Рівненським обласним об’єднанням громадян “Центр підтримки громадських ініціатив “Чайка” провели для безробітних жінок семінар-тренінг “Жінка в бізнесі”. Метою заходу було надання кваліфікованих порад та консультацій щодо започаткування власного бізнесу. Центр зайнятості з цією метою організовує також навчання основам бізнесу та виплачує одноразову допомогу по безробіттю. Директор Гощанського центру зайнятості Петро Зубкевич зазначив, що в районі залишається гострою проблема жіночого безробіття, адже 53 відсотки безробітних – саме жінки.

ОСТРОГ

Як повідомили в Острозькому міському штабі блоку «Наша Україна-Народна самооборона», одна із жительок цього міста у день виборів не дочекалася членів комісії, щоб проголосувати вдома. Але не через недбалість членів ДВК, а через те, що старенька померла 30 вересня. Жінка направила до дільничної комісії заяву з проханням голосувати вдома. Однак, коли члени комісії зі скринькою для голосування приїхали до неї в помешкання, виявилось, що старенька вже дві години як померла.

РІВНЕ

Минулої п’ятниці рівненські журналісти взяли участь у засіданні Одеського прес-клубу. В цей день члени Одеського „Комітету виборців України” звітували про результати спостереження за виборчою кампанією у їхньому регіоні у серпні-вересні цього року. Активісти організації відвідували штаби політичних партій, органи державної влади і місцевого самоврядування, дільничні комісії, збирали матеріали передвиборчої агітації, проводили моніторинг матеріалів преси. Рівненські представники мас-медіа змогли порівняти політичну картину у південному та західному регіонах.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору