Рівне:

Створення та просування сайтів

Що новенького?

Що новенького? 20-вер, 2007, 17:389 prov 1 270
Дубно

Відразу семеро мешканців села Птича захворіли на „жовтуху”. За однією із версій, інфекційну недугу вони „підхопили” в продуктовому кіоску. Його нині закрито, воду, якою мили посуд, відправили в обласну лабораторію на дослідження, провели дезинфекцію колодязів на прилеглих вулицях. Після досліджень можна буде зробити висновок про першоджерело гепатиту в селі.

Корець

У Корецькому та Гвіздівському кар’єрах планують розпочати видобувати будівельний кубовидний щебінь. За словами голови Корецької райдержадміністрації Руслана Сивого, на сьогодні інвестори уже отримали ліцензію на видобуток граніту в Корецькому родовищі та готуються приступити до роботи. Наразі підготовлена і вся необхідна документація для отримання ліцензії на проведення робіт у Гвіздівському кар’єрі. Потужність кожного виробництва — понад 300 тисяч тонн щебеню в рік.

Млинів

Завдяки використанню малого підприємництва у районі вдалося вирішити проблему пасажирських автоперевезень: підприємці обслуговують майже 100 відсотків маршрутів району.

Острог

Минулого тижня працівники Острозького відділення Здолбунівської податкової інспекції переїхали у нове приміщення. Розпочати роботу у новому офісі податківці зможуть з 20 вересня. До речі, на ремонт занедбаного приміщення на вулиці Мануїлського з бюджету ДПА України було виділено майже мільйон гривень. На сьогодні в Острозькому районі щомісячно сплачують понад два мільйони гривень різних податків і зборів. Найбільше надходжень у місцевий бюджет із сільськогосподарської галузі.

Рокитне

У Рокитнівському районі працюють 17 пилорам, які не мають дозвільних документів. Проте припинити їх діяльність місцева влада не може, бо в законодавстві є деякі пробіли, що й не дозволяє притягнути до кримінальної відповідальності спритників.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору