Рівне:

Створення та просування сайтів

Що новенького?

Що новенького? 05-июл, 2007, 20:409 prov 947
Що новенького?
Костопіль

19 липня представники місцевих осередків Партії регіонів та СПУ провели пікетування сесії Костопільської міськради. До заходу долучилося й чимало місцевих жителів, незадоволених системою розподілу міських земель. Як каже перший секретар Костопільського райкому СПУ, депутат Костопільської районної ради Володимир Дідик, існуюча схема розподілу земель у місті є непрозорою, що, на його думку, призводить до того, що найкращі ділянки отримують далеко не ті люди, які мають на це право. Результатом акції стало те, що депутати міської ради пообіцяли розглянути земельне питання.

Корець

У неділю делегація євреїв з Ізраїлю, які приїхали вшанувати пам’ять загиблих земляків під час Голокосту у 1942 році, відвідали місце масового розстрілу євреїв під час Другої світової війни, що у с. Невіркові Корецького району. На цьому місці голими фашисти у червні-вересні 1942 року розстріляли понад 3000 чоловіків, жінок, дітей єврейської національності — мешканців Великих Межирич та навколишніх сіл.

Радивилів

Розпочалося будівництво нового приміщення Радивилівського районного центру зайнятості. Як повідомив директор РЦЗ Ярослав Довгаль, справити новосілля тут планують за півтора року. Тендер на виконання робіт виграло МПП “Теренок” з Дубенського району. У теперішньому ж приміщенні Радивилівського РЦЗ буде знаходитись філія Рівненського навчально-методичного центру, де безробітні матимуть можливість оволодівати робітничими професіями, не виїжджаючи до Рівного.
Рівне

Залишки цвинтаря часів Яна-Казимира розкопали археологи Рівненського представництва держаного підприємства науково-дослідного центру «Охоронно-археологічна служба України» інституту археології НАН України поблизу залу органної та камерної музики обласного центру. За словами заступника керівника представництва Василя Чепуркова, на місці майбутньої забудови біля органного залу було прокопано два шурфи. Один з них — на місці склепу часів Середньовіччя. Під час розкопок виявлені також жіночі прикраси та монети часів Яна-Казимира.
Схожі новини
Створення та просування сайтів
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору