Рівне:

Створення та просування сайтів

На Львівщині померла лікар, яка контактувала з хворими на вірусну інфекцію

Львівська область 30-окт, 2009, 10:109 prov 956
У місті Моршин Львівської області померла лікар однієї з місцевих лікарень, яка контактувала з хворими на вірусну інфекцію і безпосередньо виїжджала на виклики. Про це розповів заступник начальника Головного управління охорони здоров’я Львівської області Ірина Микичак.
За її словами, у 56-річної жінки «попередньо було діагностовано пневмонію».
Микитчак повідомила останні дані про ситуацію у Львівській області: померло 11 осіб, в реанімаційних відділеннях області перебуває 12 осіб з діагнозом «пневмонія», 6 вагітних госпіталізовано в окремі палати інтенсивної терапії обласної клінічної лікарні, повідомляє «Українська правда. Життя».
«Із симптомами ГРВІ у Львівській області вже зареєстровано 7717 осіб і ця цифра продовжує зростати», – зазначила Микичак. Вона зауважила, що результатів вірусологічних аналізів ще немає, тому медики діагностують у хворих, переважно, ГРВІ.
Разом з тим у Тернополі захворіли 25% лікарів-інфекціоністів, які працювали з хворими на гострі респіраторні вірусні інфекції.
Про це повідомив голова Асоціації інфекціоністів України Михайло Андрейчин:
«Одна четверта лікарів, які працюють «на передовій», перехворіла або хворіє на те захворювання, яке зараз набуло поширення. На щастя, вони зараз одужують і невдовзі знову зможуть працювати».
Водночас начальник Управління охорони здоров’я обладміністрації Богдан Ониськів запевнив, що на сьогодні проблем з кадрами немає.
При цьому голова облдержадміністрації Юрій Чижмарь зауважив, що у разі загострення ситуації і збільшення кількості хворих області таки доведеться звертатися за допомогою в інші регіони.
«Ми розуміємо, що людина може пропрацювати добу, більше вона не попрацює. Тому щоб була певна зміна зараз ведемо переговори з іншими областями щодо залучення їхніх фахівців», – повідомив Чижмарь.
Він пообіцяв, що медиків з інших областей забезпечать проживанням та харчуванням у місті чи в районах, куди вони будуть виїжджати.
Станом на ранок 29 жовтня в медичних закладах Тернопільщини перебувало 326 хворих із попереднім діагнозом «позалікарняна пневмонія», спричинена гострим респіраторним захворюванням, із них у тяжкому стані 22 особи. 55 із числа госпіталізованих – діти.
Внаслідок ускладнень після гострих респіраторних вірусних інфекцій померло 11 жителів Тернопільської області.

ZIK
Схожі новини
Погода
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору