Рівне:

Створення та просування сайтів

Кузнецовськ – у п’ятірці кращих

Новини регіону 03-бер, 2005, 17:179 prov 1 156
Рейтинг розраховувався для 176 міст України, які мають статус обласного значення, а також для Києва і Севастополя. Рейтинговий бал виведений як середнє арифметичне таких показників: доходи місцевих бюджетів (без трансфертів) на 1 мешканця, кількість малих підприємств на 10 тис. мешканців, середньомісячна заробітна плата працівників, роздрібний товарооборот на 1 мешканця, обсяг послуг, оплачених населенням, у розрахунку на 1 мешканця, природний приріст на 1000 мешканців, кількість учнів загальноосвітніх навчальних закладів на 1000 мешканців. Дуже приємно, що 5 місце після Києва, Славутича, Южного (Одеської обл.) та Ужгорода посів наш Кузнецовськ.

Аналіз виявив такі тенденції:

Зі значним відривом у рейтингу лідирує така четвірка: Київ, Славутич, Южне та Ужгород. Таким чином, Славутич та Южне, населення кожного з яких не перевищує 25 тис.осіб, не тільки випереджають міста мільйонники, а й конкурують із столицею.

Лідерами рейтингу, за виключенням м. Бориспіль та обласних центрів, є монофункціональні міста, серед яких переважають супутники електростанцій. Взагалі результати цьогорічного рейтингу можна вважати тріумфом міст-портів та міст-енергетиків.

Найрозвиненішими обласними центрами виявилися міста Західної України: Ужгород, Івано-

Франківськ, Львів, Луцьк, Рівне, Тернопіль, Чернівці, які посідають місця в першій двадцятці.

Андрій БАСАРАБА,
Кузнецовськ.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору