Рівне:

Створення та просування сайтів

Луцьк серед переможців Проекту «Реформа міського теплозабезпечення»

Волинська область 27-лис, 2009, 14:239 prov 2 402
Луцьк ввійшов у четвірку міст-переможців Проекту «Реформа міського теплозабезпечення». Крім нашого міста цю програму реалізовуватимуть ще у Львові, Краматорську та Євпаторії.
Протягом двох днів, 26-27 листопада, в рамках виконання Проекту USAID "Реформа міського теплозабезпечення в Україні" у Луцьку працює робоча група консультантів Інституту місцевого розвитку на чолі з президентом Інституту, кандидатом економічних наук, доцентом Ольгою Романюк. Вони проводитимуть вибіркове обстеження споживачів послуг централізованого теплопостачання міста та аналізу платоспроможності його мешканців.
Як розповіла під час сьогоднішньої зустрічі з заступником міського голови Петром Гоцалюком Ольга Романюк, фахівці Інституту мають намір обстежити 500 абонентів з 18 грудня по 20 січня. Мета дослідження полягає у вивченні думки мешканців обраних міст щодо якості послуг централізованого опалення, можливості оплачувати послуги, готовності платити більше за умови підвищення якості послуг, зацікавленості в реалізації енергозберігаючих заходів та готовності співфінансувати їх впровадження, самооцінки рівня матеріального добробуту та платоспроможності тощо. В ході дослідження також буде зроблено оцінку взаємовідносин між споживачами та постачальниками послуг, та очікуваної поведінки споживачів в умовах підвищення цін на газ.
Містам переможцям протягом 2,5 років надаватиметься допомога в проведенні енергоаудиту та аналізу стану систем теплопостачання, розробці муніципальних енергетичних планів, підготовці нормативно-правової бази та технічних специфікацій пристроїв обліку, впровадженні енергоефективних технологій та моніторингу результатів усіх впроваджених проектів. Крім цього, Проект «Реформа міського теплозабезпечення» сприятиме створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, асоціацій співвласників, а також житлових кооперативів, що має на меті покращення управління та підвищення фінансової відповідальності серед власників житла.
Як повідомлялося, ще у лютому 2009 року Агенство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосило про присудження, терміном на 3 роки, компанії International Resurses Group (IRG) Проекту «Реформа міського теплозабезпечення». Вартість проекту складає - 13 млн. доларів США.
Метою проекту є робота із містами України щодо покращення теплопостачання та енергоефективності через впровадження енергозберігаючих технологій та систем обліку, розробку енергетичних планів, реалізацію економічно вигідних демонстраційних проектів, а також створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
IRG працюватиме з такими організаціями США, як Alliance to Save Energy, RTI International, Taylor-deJongh i Ayrlie Partners, «ЕнЕффект-Консалт» з Болгарії, а також українськими партнерами – Інститутом місцевого розвитку, енергоефективними містами України, «ЮрЕнерго» та «ОптімЕнерго».

Довідково: З 2008 року Луцьк є членом «Асоціації енергоефективні міста України», спільно з якою місто бере участь у таких загальноєвропейських ініціативах, як «Угода мерів» та «MODEL-СIUDAD».
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору