Рівне:

Створення та просування сайтів

Міліція Івано-Франківщини вивела на чисту воду банкіра

Івано-Франківська область 09-гру, 2009, 08:399 Lobanovskiy 930
З недільного вечора і до наступної доби в місті Косів, що на Івано-Франківщині, працівники міліції здійснювали комплекс оперативно-розшукових заходів та слідчих дій, спрямованих на розкриття таємниці зникнення значної суми грошей з каси відділення одного з комерційних банків.
Увечері 6 грудня в Косівський райвідділ міліції надійшло повідомлення від керуючого цим відділенням, який зазначив, що невідома особа телефоном повідомила йому про крадіжку готівкових коштів. На місце події негайно виїхав наряд групи захоплення підрозділу Державної служби охорони, слідчо-оперативна група працівників міліції, експерти-криміналісти. В ході проведення ретельного огляду місця події будь-яких слідів несанкціонованого проникнення в приміщення відділення банку не було виявлено. Однак двері у приміщення каси та сейфу дійсно були відчинені. Крім того, правоохоронці зафіксували сліди демонтажу відеокамери спостереження та системного блоку із записами. З приміщення установи це обладнання теж зникло.
В результаті здійснення першочергових оперативно-розшукових заходів із застосуванням оперативно-технічних та техніко-криміналістичних засобів, зокрема, криміналістичної лабораторії Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС в області, встановлено, що до крадіжки грошей безпосередньо причетний керуючий відділенням банку.
Маючи доступ до кодів сигналізації, 5 грудня 30-річний чоловік попередньо зняв з-під охорони приміщення відділення банку і за допомогою дублікатів ключів проник всередину каси і відчинив сейф, де зберігалися готівкові кошти. Щоб приховати свою причетність до вчиненого злочину, замести сліди і дезорієнтувати правоохоронців, підозрюваний демонтував відеокамеру та системний блок з архівом її записів. Дане обладнання зловмисник перевіз в село, де проживає, і втопив в озері. 7 грудня в ході проведення подальших розшукових заходів працівники міліції з допомогою водолазів виявили на дні озера як відеокамеру, так і системний блок.
Під час проведення обшуку вдома у керуючого відділенням банку було виявлено пакунок з грошима, зокрема, вилучено 48 390 гривень, 15 775 доларів США, 400 фунтів стерлінгів, 5000 російських рублів, 3890 євро.
Те, що це саме ті гроші, які зникли з каси, засвідчували стрічки з логотипом і назвою комерційного банку. Щодо керуючого відділенням банку порушено кримінальну справу за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.5 ст.185 Кримінального кодексу України – крадіжка в особливо великих розмірах. Затриманий перебуває під вартою.
Про це повідомляє Василь Гультайчук, CЗГ УМВС України в Івано-Франківській області
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору