Домашні поразка та перемога

Спорт 11-бер, 2010, 12:449 prov 1 006
Триває чемпіонат України з баскетболу серед команд суперліги. Два тури поспіль рівненський БК-93 “Пульсар” провів вдома. У п’ятницю підопічні Михайла Переверзія приймали одного з лідерів змагань запорізьку команду “Ферро-ЗНТУ” і поступилися — 70:90 (19:16, 18:21, 14:25, 19-28), а у вівторок — сусіда з турнірної таблиці дніпродзержинський “Дніпро-Азот” перемогли 67:63.
Перший матч можна розділити на дві частини. До великої перерви господарі нічим не поступалися супернику, а після — гості впевнено диктували свої умови. Підопічні Михайла Переверзія без тіні страху розпочали матч із претендентом на найвищі нагороди змагань. Впродовж двох десятихвилинок “Ферро-ЗНТУ” перебував у незвичній для себе ролі наздоганяючих. Наприкінці другої чверті гості зрівняли рахунок і команди пішли на перерву за нічийним рахунком — 37:37.
На другу половину матчу гості вийшли із іншим настроєм. Легіонери “Ферро-ЗНТУ” взялися до справи серйозно. На трьох вони набрали більше половини всіх очок — 53 з 90. Раз-по-раз Кевін Тіггс та Стівен Брут завершували атаки своєї команди влучними дальніми кидками. Різниця у рахунку збільшувалася і на фінальний свисток сягала 20 очок — 70:90.
Серед рівнян відзначалися: Вадим Рєка — 14 очок, Віктор Герасимчук — 13, Вадим Коваль — 12, Артем Шелуха — 9, Олексій Полторацький та Ілля Шемосюк — по 7, Олександр Коровяков — 6, Олексій Рябінін — 2. У гостей найрезультативнішими були — Кевін Тіггс — 25 пунктів, Стівен Брут — 19.
Михайло Перевєрзій, старший тренер БК-93 “Пульсар”:
— Ми серйозно налаштовувалися на гру з одним із лідерів чемпіонату. У першій половині ми програли підбирання, не все вдалося у нападі. Після перерви гравці втомилися і почали більше помилятися в атаці.
У вівторок БК-93 “Пульсар” приймав “Дніпро-Азот” і переміг — 67:63 (14:8, 19:10, 17:12, 17:33). У господарів відзначалися: В’ячеслав Ковалевський — 14 очок, Олександр Коровяков — 11, Олексій Рябінін, Олексій Полторацький, Вадім Рєка — по 10, Ілля Шемосюк та Віктор Герасимчук — по 6. У Дніпром найрезультативнішими були: Ламар Карім та Аугістінас Вітас — по 13.
Результати решти ігор: БК “Київ” — “Азовмаш” — 100:75 (дублери — 62:64), “Будівельник” — “Говерла” — 89:71 (79:69), “Кривбасбаскет” — “Хімік” — 89:77 (70:95), “Грифони” — “Одеса” — 70:96 (75:70), “Азовмаш” — “Дніпро” — 104:93 (79:84), “Ферро-ЗНТУ” — “Говерла” — 101:76 (88:70), БК “Одеса” — “Хімік” — 93:77 (71:76), “Грифони” — МБК “Миколаїв” — 78:95 (69:76).
Дублери ”Пульсар” поступилися ”Ферро-ЗНТУ” — 57:103 і “Дніпру-Азоту” — 77:101.