Вовки перемогли без особливих зусиль

Спорт 08-кві, 2010, 10:009 prov 1 009

У черговому турі чемпіонату України з баскетболу серед команд суперліги в Києві рівненський БК-93 “Пульсар” провів поєдинок з місцевим баскетбольним клубом. Мало хто з рівненських вболівальників сподівався на позитивний результат. Так і сталося. Господарі не мали жодних проблем, граючи з підопічними Михайла Переверзія — 73:55 (13:11, 27:18, 18:9, 15:17).
Гостей вистачило на стартові хвилини. Завдяки активності Олексія Полторацького БК-93 “Пульсар” був попереду — 6:0. Проте “вовки” досить швидко розставили все на свої місця — 10:6. В подальшому кияни не давали гостям бодай натяку на те, що можна врятувати матч. Господарі, контролюючи ситуацію, довели матч до логічного завершення. Довівши перевагу до двадцяти очок, кияни дали можливість у заключній чверті пограти молоді. Рівняни змогли скоротити різницю на два м’ячі, але суттєвої різниці вони не внесли. Поразка є поразка.
Серед гравців БК-93 “Пульсар” відзначилися: Артем Шелуха — 12 очок, Олексій Полторацький — 10, Ілля Шемосюк та Вадим Коваль — по 8, Олександр Коров’яков — 7, Віктор Герасимчук — 6, Вадим Рєка — 2.
У БК “Київ” найрезультативнішими були В’ячеслав Кравцов — 16 пунктів та Артем Швець — 14.
Сильнішим був і столичний дубль, який виграв рівнян — 92:49.
Результати решти ігор: “Азовмаш” — БК “Одеса” — 79:74 (дублери 75:64) , “Будівельник” — “Грифони” — 95:55, МБК “Миколаїв” — “Кривбасбаскет” — 63:62 (72:66), “Хімік” — “Ферро-ЗНТУ” — 89:92 (80:82).