Негостинна для рівнян Одеса

Спорт 29-лис, 2007, 18:599 prov 1 230
Суперліга
У черговому матчі чемпіонату України з баскетболу серед команд суперліги рівненський БК-93 ”Пульсар” зустрічався на виїзді із БК ”Одеса”. На жаль, перервати без виграшну серію підопічним Михайла Переверзія не вдалося. Господарі не дали жодного шансу рівнянам і виграли — 101:72 (27:11, 26:22, 27:21, 21:18).

Одесити потужно розпочали матч і вже після першої десятихвилинки заробили шістнадцятиочкову перевагу над рівнянами — 27:11. В решті чвертей БК ”Одеса” збільшував відрив, який у кінцевому результаті досяг 29 пунктів. Головним чином ”погоду” у господарів робили ”високі” гравці, які повністю переграли пульсарівців у боротьбі під щитами. У лавах гостей не було капітана команди Анатолія Дубнюка (пошкодження спини), який міг би стати на заваді такому ”нахабству” одеситів під кільцем. На жаль, у БК-93 ”Пульсар” не знайшлося лідера, який повернув би впевненість хлопцям та повів би команду за собою. Як підсумок — чергова поразка рівненського клубу. Найрезультативнішими у нашій команді були Олексій Рябінін — 18 очок та Юрій Фрасенюк — 17, а у господарів Олексій Голяхов — 21 та Геннадій Кузнецов — 15. Результати решти ігор: ”Азовмаш” — ”Сумихімпром” — 94:74 (дублери 111:62), МБК “Миколаїв” — БК “Київ” — 68:86 (93:70), “Дніпро” — “Черкаські мавпи” — 60:78 (82:68), “Хімік” — “Кривбасбаскет-ЛЮКС” — 72:66 (110:36), ”Будівельник” — ”Політехніка-Галичина” — 66:103 (72:108). На відміну від головної команди, дублери БК-93 “Пульсар” здобули перемогу — 76:64 (23:10, 19:19, 10:11, 24:24). Кращими у рівнян були Вадим Коваль — 23 очки та Артем Шелуха — 21.