Вимучена перемога

Спорт 10-травня, 2007, 17:439 prov 1 186
“Верес” — ”Нива” — 1:0 (1:0) Стадіон “Авангард”. 300 глядачів. Судді: Ростислав Кусень (Львів), Володимир Покора (Львів), Любомир Харко (Луцьк). Рівне: Голюк, Вознюк, Сидоров, Шевчук (Ткачук, 65), Коломієць-к, Лавренюк (Гаврилюк, 79), Лисенко (Ігор Герус, 86), Федорчук, Мороз, Скороход, Любар (Назаренко, 75 Тернопіль: Вірковський, Дурай, Вовчук-к (Тригуба, 81), Грешта, Біскуп, Беркита, Карабін (Семенина, 57), Лівіцкій (Семенюк, 77), Ніканович (Стус, 81), Суспіцин, Удич (Кривий, 63). Гол: Андрій Федорчук, 43. Попередження: Максим Лисенко, 28, Олександр Любар, 69, Дем’ян Назаренко, 78 — Юрій Удич, 44, Микола Грешта, 83, Дмитро Кривий, 90+2. Вилучення: Микола Грешта 83 (друге попередження).

Кожен матч рівненської команди стає ніби останній — „Вересу”, аби залишити останнє місце у турнірній таблиці, вкрай необхідно набирати очки. Поєдинків стає все менше, а очковий запас залишається скупий. Важкою для господарів видалася остання гра із тернопільською „Нивою”. Господарі змогли, проявивши морально-вольові якості, здобути важливі три очки.

Впродовж всього матчу на футбольному полі точилася вперта боротьба. Нечисленні вболівальники стали свідками не надто цікавої гри. Суперники створили лише кілька моментів, які важко назвати гольовими. Проте один з них рівняни використали на всі сто відсотків. Наприкінці першого тайму господарям вдалося забити гол, який став переможним. Юрій Скороход змістився на лівий фланг, пройшов до кутового прапорця і навісив у воротарський майданчик. Найспритнішим там виявився ветеран „Вереса” Андрій Федорчук, який замкнув навісну передачу.

Після перерви тернополяни намагалися переломити хід поєдинку. З чотирнадцятої до сімнадцятої хвилини вони здійснили затяжний штурм воріт В’ячеслава Голюка. Але все, що вони з цього змогли використати, — це два кутові удари. Після цього гра знову ввійшла у спокійне русло. До завершення зустрічі рівняни контролювали перебіг матчу і довели його до переможного завершення.

Перемога дозволила „Вересу” залишити останнє місце, випередивши „Інтер” з Боярки на одне очко — 14 пунктів. Щоправда, у боярківців одна зустріч у запасі. Лідирує у чемпіонаті „Факел” (Івано-Франківськ) — 49 очок після 22 матчів. На одне менше (та гра в запасі) має овідіопольський „Дністер”.

Андрій Федорчук, гравець ФК “Верес”:

— Ми налаштовувалися на гру дуже серйозно. Зараз у нас кожна гра, як остання. Хлопці доклали всіх зусиль, аби здобути позитивний результат. Останнє місце у турнірній таблиці — не наше. Будемо намагатися залишити його.

Результати решти ігор: ”Нафком” — ”Карпати-2” — 1:0, ”Буковина” — ”Оболонь-2” — 1:1, ”Єдність” — ”Факел” — 1:2, ”Енергія” — ”Дністер” — 0:1, ”Княжа” — ”Нафтовик” — 3:0, “Динамо-3” — “Інтер” — 7:0.

Наступний матч ”Верес” проведе 11 травня у Львові проти команди ”Карпати-2”.