Рівне:

Створення та просування сайтів

У Рівному збільшиласть кількість офіційно зареєстрованих працівників

Рівненська область 12-кві, 2011, 12:409 prov 1 126
Для забезпечення офіційного оформлення трудових відносин у січні-березні 2011 року в центрах зайнятості зареєстровано 2,4 тис. договорів між найманими працівниками та фізичними особами-підприємцями, що на 18,8% більше, ніж у відповідному періоді 2010 року. Найбільше договорів зареєстровано у Рівненському міському центрі зайнятості – 753, у Рівненському районному – 192, Сарненському – 183, Здолбунівському – 167 та Березнівському – 156.
На кінець березня кількість зареєстрованих у службі зайнятості діючих договорів між найманими працівниками та фізичними особами-підприємцями становила 21,8 тисячі.
Державна служба зайнятості звертає увагу найманих працівників, що зарплата «у конверті» та робота без оформлення трудових відносин позбавляють майбутнього тих, хто отримує неофіційну зарплату і чиї трудові книжки залишаються неоформленими. Нечесні працедавці роблять це начебто в інтересах найманого працівника, а насправді позбавляють людей соціального захисту, страхового стажу та гідної пенсії у майбутньому.
У центрі зайнятості можна отримати безкоштовну юридичну консультацію з питань оформлення на роботу.
Рівненський обласний центр зайнятості.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору