Рівне:

Створення та просування сайтів

На Рівненщині визначили кращі шкільні лісництва

Рівненська область 02-травня, 2011, 09:399 Lobanovskiy 1 897
14 шкільних лісництв з різних районів Рівненщини взяли участь в обласному зборі шкільних лісництв, який відбувся в Острозькому районі на базі Оженинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», де третій рік поспіль успішно працює шкільне лісництво ДП «Острозький лісгосп» - «Вікова діброва». До речі, саме його вихованці перемогли минулоріч на подібному зборі, тому тепер мають честь приймати у себе колег.
Юних лісівників привітав голова Острозької районної державної адміністрації Василь Дума, який зауважив, що місцева влада плідно співпрацює у різних напрямах з лісівниками району. Директор ДП «Острозьке лісове господарства» Михайло Крук привітав своїх менших колег від імені всіх лісоводів Острожчини і побажав їм професійного росту і поглиблення набутих знань.
На згадку про п’ятий обласний зліт шкільних лісництв в Оженино, його учасники посадили Алею дерев. Далі юні лісівники перейшли власне до самого звіту про свою роботу впродовж 2010-2011 навчального року, не забувши попередньо представити свої здобутки на спеціальній виставці.
Розповідали гуртівці чимало: про наукові дослідження, численні акції та заходи, посадку лісу та допомогу на розсадниках. При оцінці звітів журі брало до уваги кілька критеріїв, серед яких напрями роботи шкільних лісництв, залучення до лісівничої діяльності, впровадження нових технологій, ну зрештою і оригінальність представлення своїх здобутків.
У результаті перемогу здобули вихованців шкільного лісництва з Радивилова, друге місце поділили господарі – «Вікова діброва» та учні зі ланки лісівників Верхівського лісництва, треті – гуртківці з Висоцького шкільного лісництва. Кращі вихованці цих шкільних лісництв поїдуть на Всеукраїнський зліт шкільних лісництв, який відбудеться в середині травня у Кіровограді.

Про це Провінційці повідомили Рівненській обласній державній адміністрації.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору