Рівне:

Створення та просування сайтів

На Рівненщині чоловік та дружина покінчили життя самогубством

Рівненська область 03-травня, 2011, 10:419 Lobanovskiy 5 188
Про будинок у селі Тучин Гощанського району Рівненської області, де мешкали 28-річний чоловік зі своєю 30-річною дружиною, давно ходила недобра слава, адже його господарі рідко помирали природною смертю. Близько п’яти років тому у цій оселі повісилася свекруха господині, а два роки потому покінчила життя самогубством її рідна сестра.
Однак такої біди, яка трапилася сьогодні, ніхто не очікував. Сестра господаря будинку разом зі своїм чоловіком вирішили навідатися до родичів. Коли жінка увійшла до братового помешкання, її вразила жахлива картина: у кімнаті на підлозі вона побачила господиню будинку. Перелякана жінка вибігла з хати і розповіла усе своєму чоловіку, який в цей час чекав на неї у машині. Швагро відразу зателефонував колишньому дільничному, а той наказав подружжю нічого не чіпати та чекати на його прихід.
Колишній дільничний, а нині пенсіонер, не забарився. Оглянувши тіло господині, він помітив на шиї сліди від зашморгу, а в сусідній кімнаті й саму мотузку із петлею на ній. У цей час дворічний син загиблої повзав по порожньому будинку. Аби знайти співмешканця померлої, чоловікові довелося оглянути усе господарство. Нарешті у підсобному приміщенні він знайшов і господаря, котрий повісився на дерев’яній балці…
Дільничний відразу викликав слідчо-оперативну групу, яка, оглядаючи місце події, біля жінки виявила дві передсмертні записки. В одній із них самогубця просить вибачення у сестри за своє рішення, а в іншій — у сина, додавши, що «так жити вона більше не може». Раніше у цієї родини вже були проблеми із Законом. У 2010 році чоловік притягався до адміністративної відповідальності за дрібне хуліганство, а його дружина – за невиконання своїх батьківських обов’язків. За словами сусідів, співмешканці жили бідно, ніде не працювали та полюбляли оковиту.
Наразі правоохоронці перевіряють усі версії події. За однією з них, чоловік, знайшовши свою кохану у зашморгу мертвою, зняв її тіло та й сам вирішив піти із життя…
Нині вирішується питання про подальшу долю маленького хлопчика, який залишився сиротою.

Інна БЕРЕЗОВСЬКА, Вікторія АНТОНОВА, ВЗГ УМВС України в Рівненській області.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору