Рівне:

Створення та просування сайтів

На Рівненщині зґвалтували 4-річну дівчинку

Рівненська область 06-травня, 2011, 11:299 Lobanovskiy 2 631
Інколи люди, яких нібито добре знаєш та довіряєш, роблять такі вчинки, яких від них зовсім не очікуєш. Таке трапилося в селі Ниви-Золочiвськi Демидівського району Рівненської області.
Олександр разом зі своєю 4-річною дочкою Ольгою вирушили у сусіднє село до своєї знайомої, аби допомогти їй по господарству. Проїжджаючи повз хати свого знайомого, 33-річного Романа, Олександр запропонував йому приєднатися до них. Аби в дорозі не сумувати, чоловіки прикупили оковитої.
Однак, приїхавши до жінки, виявилося, що її вдома немає. Доки Олександр її шукав, підігрітий горілкою Роман запропонував малечі піти в сусідній покинутий будинок. Оскільки дівчинка дуже добре знала чоловіка, таке запрошення її не злякало. Однак, опинившись наодинці, дівчинка почала плакати та кликати на допомогу.
Почувши плач доньки Олександр увірвався у будинок та застав ґвалтівника на гарячому. Побачивши батька дівчинки Роман втік. Забравши дитину чоловік негайно відвіз маля до лікарні, де після надання медичної допомоги потерпіла була відпущена додому.
В ході оперативних заходів працівники міліції затримали Романа. Нині він знаходиться в ІТТ Млинівського РВ УМВС України в Рівненській області.

ВЗГ УМВС України в Рівненській області.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору