Рівне:

Створення та просування сайтів

Дім знайомих переплутала із супермаркетом

Рівненська область 18-лис, 2011, 11:059 prov 889
«Навідавшись» до свого знайомого через розбиту шибу у вікні столової кімнати, грошей жінка не знайшла. Натомість набрала продуктів харчування та різних дрібничок як у супермаркеті. За крадіжку з проникненням у житло 32-річна Світлана, жителька Бродівського району Львівської області відсидить 5 років і 3 місяці. Таким було рішення пані Феміди.
Життя у Світлани якось не склалось, а виною всьому стала оковита. Через її вживання жінку рішенням суду позбавити материнських прав відразу на трьох її дітей. Горе від втрати кровинок та бажання випити підштовхнуло жінку на подальші «подвиги».
Уродженка села Миротин Здолбунівського району ніде не працювала, а перебивалася випадковими підробітками. У Радивилів вона приїжджала час від часу допомагати по господарству родині пенсіонерів. Тоді і придивилася, де знаходиться їх схованка. Та старенькі і подумати не могли, що жінка здатна на щось кримінальне.
Світлана, переконавшись, що у будинку нікого немає, камінцем розбила шибу у вікні кухні, відкрила одну створу та проникла в середину. Роздивившись довкола, жінка набрала продуктів харчування, одягу, прихопивши радіоприймач та інші речі. Грошей щоправда не знайшла. Як виявилося пізніше власники житла відчуваючи лихе завчасно переклали грошовий сховок в інше місце. Хоча крадіжка і відбулася в обідню пору, але свідків події встановити не вдалося. Та все одно пошуки особи, що вчинила злочин, дали свої результати.
– За цим фактом було порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 185 Кримінального Кодексу України (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло), – розповів т.в.о. начальника Радивилівського РВ УМВС України в Рівненській області майор міліції Віталій Воронко. – А на сьогодні вже є рішення суду про позбавлення волі Світлани на 5 років і 3 місяці.
Термін звичайно не маленький, та Фемідою було враховано те, що жінка за місяць до вчинення крадіжки з будинку пенсіонерів вже була засуджена судом до позбавлення волі на 5 років за злочин, пов'язаний з обігом наркотиків, та була звільнена від відбування покарання з іспитовим терміном. Як видно із зазначеного вище гастролерка на шлях виправлення не стала. Це й вплинуло на рішення суду.

Олена ДУДКО, Радивилівський РВ УМВС України в Рівненській області
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору