Рівне:

Створення та просування сайтів

На Рівненщині відпочинок закінчився стрільбою

Рівненська область 05-гру, 2011, 13:309 prov 1 209
В перший день зими до чергової частини Острозького міськвідділу надійшло повідомлення з Гощанської ЦРЛ. Лікарі повідомили, що до них поступив чоловік з масивною рваною раною руки від вогнепального поранення. Ним виявився 35-річний рівнянин Павло. Правоохоронці відразу почали встановлювати події тієї ночі.
Як вдалося з’ясувати міліціонерам, події розгорталися наступним чином. 55-річний Олександр, житель с. Бабин Рівненського району, вирішив трохи відпочити. Оскільки чоловік працює сторожем на одній із дач в селі Хрінів Острозького району, гулянку вирішив влаштувати саме там. До того ж господар дачі якраз був відсутній. А щоб не сумувати на одинці вирішив запросити до себе друзів.
А тому, 30 листопада, зателефонував до свого доброго знайомого, 36-річного рівнянина Віталія. Останній від запрошення не відмовився. Швидко зібравши компанію, Віталій разом зі своїми знайомими рівнянами, 35-річним Павлом, 38-річним Ігорем та 27-річним Валентином, попрямували на Острожчину.
Святкування вдалося б на славу, якби не інцидент, що розігрався як раз під завісу гулянки. Цілу ніч друзі розважалися та розпивали спиртні напої. На ранок же Олександр згадав про свої обов’язки сторожа та спробував випроводити гостей. Проте це виявилося не так просто. Коли ж візитери в черговий раз відмовилися припиняти розваги, то терпець розлюченого охоронця урвався. Як згодом розповів чоловік, він не довго думаючи, схопив мисливську рушницю та пригрозив нею гостям. Лише тоді приятелі зрозуміли усю серйозність ситуації, сіли у машину та поспішили покинути дачу. Однак Олександр не хотів так просто відпускати своїх друзів, а тому наостанок вистрілив у багажне відділення автомобіля. Нині чоловік розкаюється у скоєному та вважає, що саме цей постріл і став причиною поранення.
Павла приятелі доставили у Гощанську ЦРЛ, де йому й надали першу медичну допомогу. Наразі молодик перебуває в Рівненській міській лікарні, де зі слів лікарів, отримані Павлом рани не характерні для вогнепального поранення. Тож міліціонерам ще тільки доведеться з’ясувати усі обставини цієї справи.
– Наразі за цим фактом проводиться детальна дослідча перевірка, – прокоментував т.в.о. начальника Острозького МВ УМВС України в Рівненській області Андрій Венгерчук. – До речі один із гостей, Віталій, виявився добре знайомим правоохоронцям, адже вже мав проблеми із законом. Закарпатські міліціонери розшукували його за підозрою у дачі хабара.

Вікторія АНТОНОВА,
Острозький МВ УМВС України в Рівненській області
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору