Рівне:

Створення та просування сайтів

На Рівненщині згорів живцем 16-річний хлопець

Рівненська область 18-лис, 2011, 14:349 prov 987
Пізно ввечері до чергової частини Острозького МВ зателефонувала жінка із села Кургани Острозького району. Схвильованим голосом вона повідомила, що у неї зник 16-річний син Олег. Правоохоронці по прибуттю оглянули прилеглу територію та місця, де найбільш вірогідніше міг знаходитись юнак, однак його ніде не було. Тоді міліціонери розіслали орієнтування на вокзали, лікарні та у сусідні райони.
Хлопця шукали цілу ніч. Однак лише наступного ранку, продовжуючи пошуки, дільничні інспектори міліції Острозького міськвідділу Олександр Коцюбайло та Володимир Сологуб все ж таки знайшли Олега, однак … мертвого. Якраз у лісопосадці, між селами Вельбівне та Кургани, дільничні помітили обгоріле тіло дитини.
Аби встановити останні моменти з життя хлопця, правоохоронцям довелося поспілкуватися з його рідними. Олег жив разом з матір’ю та вітчимом у с. Кургани вже понад рік. Окрім нього, в родині виховується ще двоє дітей. Батьки, а інколи й сам Олег, частенько вживали спиртні напої. Рідний батько парубка проживає у Хмельницькій області. Там же й підпрацьовує вітчим. Саме до нього у село Кривин Славуцького району Хмельницької області о сьомій ранку 16 листопада й направився хлопчина. А от повернутися додому йому так і не вдалося. Зі слів вітчима, Олег дійсно до нього приїжджав на роботу. Тоді він дав дитині велосипеда, невеликі гроші та каністру, аби Олег, по дорозі додому, купив бензину для домашнього користування. Чи виконав син прохання та що стало причиною пожежі стане лише після низки експертиз.
– За висновком судово-медичної експертизи смерть наступила від опікового шоку, – повідомив начальник УМВС України в Рівненській області Василь Лазутко. – Нині співробітники слідчого відділення Острозького МВ порушили кримінальну справу за частиною 1 статті 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Для більш детального з’ясування обставин та причини смерті потрібен час. Однак, ми не виключаємо можливість нещасного випадку в результаті необережного поводження з вогнем та легкозаймистими речовинами.
Загалом у цій історії більше питань ніж відповідей, саме на них і будуть відповідати в подальшому правоохоронці, аби прояснити ситуацію у цій жахливій трагедії.

Вікторія АНТОНОВА,
Острозький МВ УМВС України в Рівненській області
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору