Рівне:

Створення та просування сайтів

Не ворожила по руці, а викрала гаманці

Рівненська область 14-гру, 2011, 10:329 prov 633
Співробітники міліції неодноразово інформували населення про кишенькові крадіжки в місцях скупчення людей і зверталися з проханням бути пильними. Вочевидь, деякі громадяни не брали до уваги заклики правоохоронців, бо в чергову частину Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області продовжували надходити повідомлення про зникнення гаманців із жіночих сумочок на речовому ринку по вулиці Ярослава Мудрого. Минулої суботи таких повідомлень зареєстрували п’ять.

Не ворожила по руці, а викрала гаманці


Хтозна, скільки б це тривало, якби не прикрий випадок з місцевою дівчиною Ларисою, яка мала намір зайнятися шопінгом на вищезгаданому ринку. Проходячи від однієї палатки до іншої вона раптом помітила, що її сумочка розстібнута і немає гаманця. Відразу зметикувавши, що це справа рук невідомої жінки, яка зовсім недавно крутилася біля неї, спробувала затримати підозрювану. Вчасно нагодився і член громадського формування з охорони громадського порядку «Районна варта» Валерій Рощик. Спільними зусиллями її доставили у райвідділ. Виявилось, що 38-річна Нонна приїхала сюди з Білорусії. При огляді особистих речей правоохоронці виявили та вилучили в неї три тисячі гривень (того ж дня на території ринку виявили три порожні гаманці). Під тиском неспростовних доказів жінка визнала свою вину у скоєному. За фактами п’яти крадіжок слідчі порушили кримінальну справу за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає обмеження або позбавлення волі строком до п’яти років. Стосовно неї Сарненський районний суд обрав запобіжний захід у вигляді застави.
Звісно, торжеством справедливості завдячуємо потерпілій і члену громадського формування. А громадянам радимо бути пильними й не забувати про те, що в натовпі можуть орудувати крадії.
Про це Провінційці повідомив Руслан АБРАМЧУК, Сарненський РВ УМВС України в Рівненській області.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору