Рівне:

Створення та просування сайтів

Вперше за 20 років Сатиївська амбулаторія, що на Рівненщині, отримала воду

Головна 21-гру, 2011, 11:079 prov 1 002
Облаштування санвузла, встановлення водопостачання та водовідведення, підключення гарячої води було здійснено за сприяння голови Дубенської РДА Данила Корилкевича в Сатиївській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
За словами фельдшера Сатиївської амбулаторії Лесі Іванкової, відсутність облаштованого санвузла було причиною проблем із санітарією та сповільнювало роботу медпрацівників: «Я працюю в цій амбулаторії 15 років і знаю, що 20 років тут не було води. Навіть зайвим є розповідати, наскільки важливим для лікувального закладу, в якому стерильність – один із найважливіших чинників, є облаштування нормального санвузла. Адже навіть помити руки було ніде. Я вже не кажу про те, щоб провести необхідні лікувальні маніпуляції».
«Коли наші працівники, а всі вони виключно жінки, носять воду через дорогу… Це проблема не лише санітарії, але й людяності. Медики обслуговують навколишні села, хутори, які часто-густо дуже розкидані, виконують великий обсяг роботи, натомість елементарних умов для її здійснення вони не мали», - зауважив головний лікар Дубенської центральної районної лікарні Віктор Порицький
До слова, наступного року всі медичні заклади району проходитимуть акредитування. А відсутність водопостачання та водовідведення в Сатиївській амбулаторії могло поставити під загрозу цей процес, що означало б закриття даного медичного закладу.
Про це Провінційці повідомили з прес-служби Дубенської РДА.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору