Рівне:

Створення та просування сайтів

На Рівненщині нелюд поглумився і зґвалтував 90-річну бабусю

Рівненська область 11-січ, 2012, 10:509 prov 953
«В печі палав вогонь і червоним язиком лизав челюсті. В маленькій хаті було поночі...» — все точно як у «Хариті» Михайла Коцюбинського... Близько 3 години ранку до будинку 90-річної мешканки Володимирця крізь незачинені двері зайшов молодик. Огледівшись довкола і впевнившись, що у помешканні, окрім старенької, нікого більше немає, накинувся на жінку та почав її душити.
Спочатку вимагав лише грошей. Не витерпівши знущань, бабуся вказала місце схову власних заощаджень. Однак, для 16-річного грабіжника 550 гривень виявилось недостатньо... Згодом, в ході дослідження всіх обставин злочину стало відомо, що юнак не тільки поглумився над старенькою, але і зґвалтував її.
— За даним фактом порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 187 Кримінального кодексу України (Розбій), санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років — коментує заступник начальника УМВС — начальник кримінальної міліції Геннадій Юрчук. — Згідно з висновками проведених експертиз, до справи долучено і матеріали ще одного епізоду, порушеного за частиною 1 статті 152 Кримінального кодексу України (Зґвалтування), яка передбачає покарання до п’яти років позбавлення волі.
Підозрюваний, 16-річний учень профтехучилища, затриманий у порядку статті 115 Кримінально-процесуального кодексу України.
Як з’ясувалось, минуле хлопця не без темних плям: судимість за крадіжку, його мати часто прикладається до чарчини, батько помер, а у далекому 2006 році його 9-річну сестричку зґвалтували та задушили.
Натомість 90-річна жінка на схилі літ зазнала не лише фізичного знущання, але і моральних мук. Вона отримала гематому, синці, стрес та приниження.
Катерина ПОПЕНКО, СЗГ УМВС України.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору