Рівне:

Створення та просування сайтів

Майже півтори тисячі «нелегальних» ялинок вилучили рівненські правоохоронці

Рівненська область 11-січ, 2012, 10:539 prov 967
Понад 120 осіб за незаконну вирубку та реалізацію хвойних дерев на теренах краю затримали правоохоронці під час проведення на Рівненщині оперативно-профілактичної операції «Ялинка». У громадян, які вчинили адміністративні правопорушення, вилучили 1467 ялинок на загальну суму понад 140 тисяч гривень.
Проведення цьогорічного рейду стартувало ще 3 грудня. Усі зусилля працівників міліції були спрямовані на те, щоб вберегти, насамперед, лісову красуню від незаконної вирубки. Для цього було створено спільні мобільні групи з представниками лісових господарств, військовослужбовців внутрішніх військ, громадськості, якими проводяться перевірки лісових масивів, автомобільного транспорту з метою недопущення незаконної вирубки хвойних дерев та затримання можливих порушників законодавства України.
— Щодоби до проведення вищевказаних заходів залучалося майже 90 працівників міліції, а також члени громадських формувань, – зазначив начальник відділу охорони громадського порядку УМВС Руслан Стрельбіцький. — Загалом правоохоронцями виявлено 127 осіб, які вчинили правопорушення та притягнуті до адміністративної відповідальності за незаконну порубку, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка, порушення правил торгівлі на ринках, торгівлю з рук у невстановлених місцях тощо. За вчинення таких протиправних дій законом передбачено покарання у вигляді штрафу, який подекуди може досягати і 1700 гривень.
А от остаточні підсумки оперативно-профілактичної операції «Ялинка» правоохоронці Рівненщини підведуть вже після новорічно-різдвяних свят.
Про це Провінційці повідомили з СЗГ УМВС України в Рівненській області.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору