Змагання на Кубок України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору

Спорт 07-лют, 2012, 13:589 prov 1 467
Змагання на Кубок України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору відкрив 5 лютого керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Микола Яцюк.
5 лютого 2012 року в м. Рівне в приміщенні спортивного залу клубу «Олімпійські надії» відбулись республіканські змагання на Кубок України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору. Урочисто відкрив змагання керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Микола Яцюк. У своїму виступі він, зокрема, зазначив, що ці традиційні змагання проводяться в м. Рівне не вперше та висловив своє захоплення спортсменами, що не втрачають надії та жаги до перемоги, - повідомили Провінційці з прес-служби обласної ради.
Участь у змаганнях взяли представники Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Одеської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Рівненської областей та м. Київ, всього 52 спортсмени з 12 областей України. У змаганнях взяли участь члени збірної Паралімпійської команди України чемпіони Європи та Світу.
На відкритті змагань також виступив начальник відділу з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, заслужений майстер спорту Володимир Гуділін, який побажав спортсменам хороших результатів, здоров’я, та справжнього людського щастя. Крім того, у своєму виступі він анонсував поїздку в Лондон на Параолімпійські ігри, в яких візьмуть участь 5 представників Рівненщини. Їм Володимир Миколайович побажав повернутися з Лондона без травм, живими та здоровими і привезти побільше медалей. Удачі та впевненості в собі своїм вихованцям побажав головний суддя і заслужений тренер вищої категорії Романкевич Михайло Якович та начальник облцентру «Інваспорт» Кучер Віктор Олександрович.

Чемпіонами та призерами даних змагань серед жінок стали:
вагова категорія до 44 кг: І місце посіла – Селіванова Світлана (Рівнен. обл.), ІІ місце – Павлушенко Ізабелла (Рівнен. обл.);
вагова. категорія до 48 кг: І місце посіла – Галінська Юлія (Рівнен. обл..), ІІ місце – Колзунова Лада ((Рівнен. обл.), ІІІ місце - Павлушенко Світлана (Рівнен. обл.);
вагова категорія до 52 кг: І місце посіла – Логацька Людмила (Рівнен. обл.), ІІ місце - Зайцева Ольга (Хм .- Рівнен. обл.) ;
вагова категорія до 57 кг: І місце посіла – Ніколайчик Наталія (Рівнен. обл.), ІІ місце – Терещук Анастасія (Рівнен. обл.);
вагова категорія до 63 кг: І місце – Гончарук Валерія (Рівнен. обл.), ІІ місце посіла – Лобач Катерина (Рівнен. обл.)

Чемпіонами та призерами даних змагань серед чоловіків стали:
вагова категорія до 50 кг: І місце посів – Кукса Максим (Рівнен. обл.), ІІ місце – Оліщук Антон (Рівнен. обл.), ІІІ місце – Семенюк Роман (Рівнен. обл.);
вагова категорія до 55 кг: І місце посів – Михайлицький Володимир (Рівнен. обл.), ІІ місце – Стьоболов Анатолій (Рівнен. обл.), ІІІ місце – Гелешко Артем (Рівнен. обл.);
вагова категорія до 60 кг: І місце посів - Засядкович Ігор (Львів. обл.), ІІ місце – Рудник Микола (Харків. обл.), ІІІ місце – Субота Роман (Рівнен. обл.);
вагова категорія до 66 кг: І місце посів - Хорава Давид (Рівнен. обл.), ІІ місце – Котенко Сергій (Київ. обл.), ІІІ місце – Бутенко Андрій (Харк. обл.);
вагова категорія до 73 кг: І місце – Довгалець Валерій (Рівнен. обл.), ІІ місце – Уруський Леон (Рівнен. обл.), ІІІ місце – Осипець Артур (Харківська обл.);
вагова категорія до 81 кг: І місце посів – Косінов Олександр (Рівнен. обл.), ІІ місце – Тропінов Єдуард (Донецьк. обл.), ІІІ місце – Котик Богдан (Терноп. обл.);
вагова категорія до 90 кг: І місце посів - Помінов Олександр (Рівнен. обл.), ІІ місце – Феш Микола (Терноп. обл.), ІІІ місце – Момут Андрій (Ів.– Франків. обл.);
вагова категорія до 100 кг: І місце посів – Марченко Юрій (Дніпроп. обл.), ІІ місце – Мороз Богдан (Ів.– Франків. обл.), ІІІ місце – Пляцко Юрій (Одеська обл.);
вагова категорія +100 кг: І місце – Косинський Ігор ((Ів.– Франків. обл.), ІІ місце посів – Горобець Василь (Терноп. обл.), ІІІ місце – Назаренко Олександр (Дніпроп. обл.)