Рівне:

Створення та просування сайтів

Довірилась рідній кумі, про що згодом пошкодувала

Рівненська область 15-лют, 2012, 08:009 prov 1 095
До Костопільського райвідділу міліції звернулась 28-річна місцева жителька Тетяна. Вона повідомила, що з її будинку зникли золоті вироби. Міліціонери оглянули будинок, але слідів злому не знайшли. Отже припустили, що крадіжку міг скоїти хтось з рідних або знайомих заявниці. Під підозру потрапила 29-річна подруга-кума Віра.
Віра частенько заходила навідати сім’ю Тетяни, навіть і після вчинення крадіжки з їх будинку. Адже золоті вироби, а саме: обручку, підвіску та ланцюжок з хрестиком «гостя» викрала ще на початку року.
Оскільки жінки досить довгий період часу мали дружні відносини, Віра знала всі місця, де лежали заощадження та золоті вироби родини. Відтак одного разу Віра скористалась тим, що господиня вийшла на кілька хвилин на вулицю, і вирішила зробити ревізію. Викравши прикраси, жінка згодом допила свою чашку запашної кави та зі спокійною душею пішла додому.
Наступного дня здобутті злочинним шляхом золоті прикраси Віра продала майже за дві тисячі гривень. Гроші крадійка відразу витратила на власні потреби, адже ніде не працює і заробітку ніякого немає.
— Відсутність золотих прикрас Тетяна виявила через місяць з дня їх зникнення, адже прикраси одягає дуже рідко, а цього дня вирішила сходити до церкви, а ланцюжок із хрестиком зник, саме тому відразу зателефонувала до міліції, — повідомив начальник карного розшуку Костопільського райвідділу міліції Віталій Прохор.
Як з’ясувалося, Віра уже мала проблеми із Законом за вчинення крадіжки. За словами старшого слідчого Костопільського РВ Юрія Регези, тоді суд врахував ті обставини, що жінка проживає сама з малолітньою дитиною і призначив їй покарання у вигляді сплати 850 гривень штрафу. Натомість тепер за крадіжку, вчинену повторно, проти неї порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України, яка передбачає обмеження або позбавлення волі на строк до п’яти років.
Про це Провінційці повідомила Вікторія КОРНЮША, Костопільський РВ УМВС.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору