Рівне:

Створення та просування сайтів

Через хмільні веселощі батьки загубили свого 5-річного сина

Житомирська область 06-бер, 2012, 11:069 prov 1 107
Безглузда ситуація призвела до того, що малолітня дитина пізно ввечері опинилася зовсім одна фактично посеред вулиці. Хлопчика виявив водій маршрутки. Чоловікові здалося підозрілим, що маленький хлопчик їде один без супроводу дорослих...
Водієві хлопчик сказав, що звуть його Данею, у нього є і мама, і тато, проте де живуть батьки, він не знає. Куди і звідки їхав, дитина зрозуміло пояснити теж не змогла. На вигляд хлопчик не був схожий на безпритульника.
Водій маршрутки не розгубився і одразу ж повідомив про хлопчика в міліцію. Спроби правоохоронців з'ясувати у дитини хоч що-небудь, не дали результатів. Даню віддали під опіку лікарям у міську лікарню, де хлопчика нагодували і поклали спати.
– Пошуки Даніних батьків почалися того ж вечора і тривали всю ніч поспіль, - розповідає начальник відділення кримінальної міліції у справах дітей Богунского РВ міліції Олена Міхніцька. – Як правило, якщо дитина губиться, то повідомлення про це від батьків надходить негайно. Тому, звичайно, ми чекали хоча б дзвінка по лінії «102».
І диво таки сталося: в половині дванадцятого наступного дня на лінію «102» зателефонувала жінка, яка повідомила про зникнення свого 5-річного сина. Прикмети, які назвала заявниця, повністю співпали з прикметами хлопчика, виявленого напередодні в маршрутці.
Під час з’ясування всіх обставин було встановлено, що 27-річна житомирянка дійсно є матір'ю знайденого хлопчика. Правоохоронцям вона розповіла, що напередодні увечері до них в гуртожиток у гості завітала кума, з якою сімейство влаштувало застілля. Добряче пригостившись міцними напоями, батько з матір’ю не помітили, як їх 5-річна дитина, одягнувшись, направилася за хрещеною, маючи намір переночувати у неї. А сама хрещена не побачила, що хлопчик дійшов за нею до зупинки і сів у ту ж маршрутку. На потрібній зупинці жінка вийшла, а дитина, мабуть, втративши її з поля зору, залишився в салоні автобуса.
Батьки ж схаменулись тільки вранці, добре проспавшись.
– Раніше ця сім’я в поле зору працівників міліції не потрапляла, - говорить Олена Міхніцька. – За цим фактом відносно матері 5-річного Дані було складено протокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За невиконання батьками обов'язків з виховання дітей матері доведеться заплатити штраф, а сама сім'я відтепер буде під наглядом міліції.
За повідомленням СЗГ УМВС України у Житомирській області.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору