Рівне:

Створення та просування сайтів

Міліціонери затримали підозрюваного у педофілії

Івано-Франківська область 06-мар, 2012, 11:109 prov 721
У місті Калуші на Івано-Франківщині працівники міліції затримали 31-річного чоловіка, якого підозрюють у розбещенні та зґвалтуванні неповнолітніх осіб неприроднім способом, повідомляють з СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області. Збоченця цікавили виключно хлопчаки.
Як повідомив начальник Калуського райвідділу міліції Олександр Крутий, ці злочини були вчинені минулого року. Оперативники міліції самі здобули інформацію про дії збоченця, оскільки ні потерпілі, ні їх батьки не повідомляли про те, що відбувалося. У процесі дослідчої перевірки було здобуто достатньо доказів, які стали підставою для порушення кримінальної справи проти жителя Калуша. До матеріалів кримінальної справи вже долучені свідчення потерпілих хлопців. Підозрюваний до останнього часу торгував запчастинами до велосипедів на ринку в Калуші. Там знайомився з покупцями, серед яких було чимало підлітків. Окремі з «клієнтів» й стали жертвами збоченця. Коли обманом, коли підкупом, а коли під погрозою насильства він змушував їх до задоволення своїх сексуальних пристрастей в лісовому масиві подалі від сторонніх очей.
Підозрюваного взято під варту. Він притягується до кримінальної відповідальності за двома статтями Кримінального кодексу України – ч.1 ст. 156 (розбещення неповнолітніх) і ч.2 ст.153 (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприроднім способом щодо неповнолітніх). За ці дії передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору