Рівне:

Створення та просування сайтів

Чиновники одного із управлінь Житомирської ОДА „замутили” 5,3 млн. гривень бюджетних коштів

Житомирська область 07-бер, 2012, 09:209 prov 736
У листопаді минулого року після проведення відповідного конкурсу на закупівлю робіт за державні кошти між одним із управлінь ЖОДА та київським приватним акціонерним товариством було укладено угоду. Відповідно до її умов, фірма зобов’язувалася у місячний термін поставити обладнання, необхідне для проведення заміни технічно зношеного аварійного устаткування та модернізації системи центрального водопостачання і водовідведення хлораторної водонасосної станції другого підйому міста Житомира.
Через 17 днів після підписання угоди службові особи управління ЖОДА склали та підписали акт прийому-передачі поставленого обладнання, на підставі якого на рахунок київського товариства було перераховано 5,294 млн. гривень бюджетних коштів.
Утім, як з’ясували співробітники СБУ, устаткування – комплект обладнання станції знезараження питної води на базі електролізної установки – на час підписання акту прийому-передачі не просто не поставлене, а навіть не виготовлене європейською фірмою та не ввезене на митну територію України. Про це Провінційці повідомили з прес-центру СБ України.
За фактами розтрати шляхом зловживання службовим становищем службовими особами державної установи бюджетних коштів у особливо великих розмірах та складання і видачі завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки, слідчим підрозділом Управління СБ України в Житомирській області порушено кримінальну справу за ознаками вчинення злочинів, передбачених ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч.2 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.
Слідство триває.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору