Рівне:

Створення та просування сайтів

Житлову проблему атомників обіцяють вирішити

Актуально 06-бер, 2008, 18:469 prov 1 538
Програма

У місті атомників Кузнецовську склалась надзвичайно напружена ситуація із забезпеченням житлом працівників бюджетної сфери, підприємств, установ, організацій. Для того, щоб змінити ситуацію, розроблена спеціальна програма. Про це повідомив головний спеціаліст з обліку житла Кузнецовського міськвиконкому.

Відповідно до цієї Програми, в 2007 році виділено 30 000 гривень для купівлі житла згідно з поданими заявами, була придбана одна двокімнатна квартира. На фінансування житлового будівництва (придбання) житла для військовослужбовців та інших категорій громадян, визначених законодавством, місту в 2007 році за рахунок 1,5% податку на прибуток виділили 200 000 гривень, за які придбали одну однокімнатну квартиру військовослужбовцю, звільненому в запас, та двокімнатну квартиру учаснику бойових дій в Афганістані . Протягом 2007 року міськвиконком покращив житлові умови 37 сім’ям, тобто надав тимчасове житло (малосімейні кімнати). В черзі на отримання малосімейного гуртожитку при міськвиконкомі перебуває 183 сім’ї. На 2008 рік виділили 417 800 гривень — для купівлі сімнадцяти квартир. Ситуація загострилась через те, що йде масове скорочення чисельності працівників на місцевих потужних підприємствах — у ЗАТ “Управління будівництва РАЕС”, ЗАТ Монтажне управління-12 “ЕПМ” , УМ ЗАТ “УБ РАЕС”, АТП ЗАТ “УБ РАЕС “ у зв’язку з ліквідацією та реорганізацією їх, де згідно з п.31 Правил обліку громадяни, які перебували на квартирному обліку за місцем роботи, переходять на квартирний облік за місцем проживання. Замовником будівництва житла є відокремлений підрозділ “Рівненська АЕС”, що будує житло за власні кошти підприємства, при введенні нових житлових об’єктів не передбачає надання 5% житлової площі міській раді для забезпечення житловою площею громадян соціальної сфери міста Кузнецовська. Загалом у місті на квартирному обліку перебуває 4 тисячі 743 сім’ї, а у виконкомівській черзі — 2487 осіб.

Сергій Корніленко,

Кузнецовськ.Еще предлагаем узнать где можно недорого купить мужскую вышыванку. Вышиванку с Закарпатья надо покупать только на нашем сайте.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору