Рівне:

Створення та просування сайтів

Винуватців у смерті немовляти визначить слідство…

Актуально 04-кві, 2012, 13:419 prov 900
Для більшості молодих пар батьківство це найбільше щастя. Тож, свого первенця закохане подружжя з Острога, 26-річна Світлана та 29– річний Іван, чекали із нетерпінням. Вагітність «перебігала» нормально і, здавалося ніщо не затьмарить радості народження дитини. Однак, доля розпорядилася інакше.
У листопаді минулого року у Світлани розпочалися пологи. По допомогу породілля звернулася до однієї із лікарень Острожчини. Однак, під час пологів почалися непередбачувані ускладнення, в результаті яких дитина народилася у стані коми, тож потребувала негайних реанімаційних заходів.
Цього ж дня немовля перевели до відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Рівненської обласної дитячої лікарні. Саме там лікарі понад 50 днів боролися за життя малечі. Проте, врятувати хлопчика не вдалося.
Для родини це було справжнім горем, у якому мати породіллі, звинувачує лікарів пологового будинку. Тож, згодом жінка пішла шукати правди до правоохоронних органів. Саме вони й встановлять усі обставини та деталі цього нещастя.
–Згідно висновків проведеної управлінням охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації службової перевірки, при наданні медичної допомоги породіллі та її новонародженій дитині, медичними працівниками пологового будинку було допущено ряд порушень, що виразилися в недотриманні низки правил, – зазначив начальник слідчого відділу Острозького МВ УМВС України в Рівненській області Микола Ковальчук. – Нині за цим фактом порушена кримінальна справа за частиною 2 статті 140 Кримінального кодексу України «Неналежне виконання професійних обов’язків медичними працівниками». Проводиться розслідування, яке й визначить винуватців трагедії.
Про це Провінціці повідомила Вікторія АНТОНОВА, Острозький МРВ.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору