Рівне:

Створення та просування сайтів

До Євро-2012 - бойові стрільби з зенітно-гарматних комплексів «Тунгуска»

Актуально 04-кві, 2012, 14:379 prov 1 081
На Рівненському загальновійськовому полігоні під керівництвом начальника протиповітряної оборони 13-го армійського корпусу полковника Сергія Рибачка розпочався польовий вихід підрозділів протиповітряної оборони військових частин 13 армійського корпусу, які залучатимуться до оборони повітряного простору під час фіналу «Євро-2012». До цього заходу бойової підготовки залучено більше ста військовослужбовців зенітних дивізіонів та зенітно-ракетних артилерійських взводів протиповітряної оборони 128 і 24 окремих механізованих бригад, 80 окремого аеромобільного, 300 окремого механізованих полків та 30 одиниць військової техніки.
До Євро-2012 - бойові стрільби з зенітно-гарматних комплексів «Тунгуска»

- Перший етап підготовки підрозділів протиповітряної оборони проводився у пунктах постійної дислокації військових частин, - розповів полковник Сергій Рибачок. – Там було завершено одиночну підготовку та злагодження обслуг зенітно-гарматних ракетних комплексів «Тунгуска». Важливим елементом стала підготовка штатного озброєння та військової техніки ППО.
Для проведення другого етапу підготовки підрозділи протиповітряної оборони здійснили марші з Закарпаття, Львівщини та Буковини на Рівненщину. Протягом двох тижнів на навчальному центрі протиповітряної оборони Рівненського загальновійськового полігону триватиме злагодження взводів. Військовослужбовці у складі своїх підрозділів виконуватимуть бойові стрільби з зенітно-гарматних ракетних комплексів «Тунгуска».
- Важливо, що навчально-матеріальна база Рівненського загальновійськового полігону готова до забезпечення усього запланованого комплексу заходів бойової підготовки, - додав полковник Сергій Рибачок. – Організовано побут, медичне забезпечення, харчування військовослужбовців в польових умовах. Це сприяє якості проведення занять та підготовленості наших військовослужбовців до виконання покладених на них завдань.
Прес-секретар 13 армійського корпусу Віктор Шубец,
Офіцер регіонального медіа-центру МОУ Олександр Гайн.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору