Рівне:

Створення та просування сайтів

На Хмельниччині засуджено посадовця, який заволодів колективним майном селян

Хмельницька область 05-апр, 2012, 09:539 prov 721
Винесено вирок у кримінальній справі, порушеній СБУ стосовно директора одного місцевих підприємств , який протягом березня 2007 – січня 2008 року заволодів нерухомим майном Спілки громадян-співвласників одного із сіл Хмельницької області вартістю 629 тисяч гривень, повідомляє прес-центр СБ України.
З метою протиправного заволодіння нерухомістю, посадовець підробив договір купівлі-продажу, а також акт приймання-передачі складських приміщень де зберігалося зерно, які він на той час орендував у Спілки громадян-співвласників. Ці документи засвідчували, що Спілка, в особі її голови, нібито продала підприємству об’єкти нерухомості за 80 тисяч гривень.
Згодом підприємець незаконно зареєстрував право приватної власності на комплекс складських приміщень у БТІ і з метою легалізації майна, здобутого протиправним шляхом, продав його іншому власнику. У ході перевірки, проведеної за цим фактом за ініціативою СБУ, встановлено, що насправді Спілка не надавала згоду на продаж майна.
Вироком суду зловмисника визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч.5 ст.191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах), ч.1 ст.209 (легалізація доходів, одержаних злочинним шляхом), ч.1,3 ст.358 (підроблення та використання підроблених документів) Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з іспитовим строком на 1 рік.
Також, вироком суду скасовано свідоцтво про реєстрацію права власності на об’єкти нерухомості, які повернено у колективну власність Спілці громадян-співвласників.
Схожі новини
Створення та просування сайтів
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору