Рівне:

Створення та просування сайтів

Прокуратура допомогла погасити заборгованість із заробітної плати на понад 13 млн грн

Рівненська область 25-вер, 2012, 08:449 prov 861
В 2012 році суттєво активізовано роботу органів прокуратури Рівненщини у сфері додержання законів про оплату праці, а заходи, які вживались, дали відчутні результати.
Відтак, заборгованість із виплати заробітної плати на Рівненщині у порівнянні з минулим роком значно зменшилася. На даний час вона становить 1,5 млн грн та є однією з найменших в Україні. Вдалося погасити заборгованість у 13 із 17 районів області. Кількість підприємств-боржників скоротилася із 18 до 10.
Цьогоріч за прокурорського втручання мешканцям Рівненської області виплачено понад 13 млн.грн. заборгованості із заробітної плати. В результаті перевірок у сфері оплати праці органи прокуратури області порушили 13 кримінальних справ (9 з них вже скеровано до суду). Роботодавці виконали вимоги прокуратури, викладені у 53 поданнях. За наслідками розгляду документів прокурорського реагування до відповідальності притягнуто 28 посадових осіб.
Для прикладу, прокуратурою міста Рівне розслідувано та скеровано до суду дві кримінальні справи за фактами безпідставної невиплати керівниками ТОВ "Облагротехсервіс" та приватного підприємства "Азурит" заробітної плати працівникам підприємств за минулий та поточний роки в розмірах відповідно 127 та 229 тисяч гривень. У ході досудового слідства заборгованість із заробітної плати погашено в повному обсязі.
За дієвого реагування прокуратури області повністю ліквідовано заборгованість працівникам Рівненського інституту Міжрегіональної академії управлінням персоналом у сумі понад 200 тисяч гривень та Рокитнівської філії Київського ДП "Ізумруд" в сумі 600 тисяч гривень.
Враховуючи актуальність питання щодо виявлення фактів невиплати заробітних плат та інших порушень у сфері додержання законодавства про працю, органи прокуратури Рівненщини продовжують здійснювати перевірки з цих питань.
Прес-служба прокуратури Рівненської області.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору