Рівне:

Створення та просування сайтів

Стратегію розвитку Рівненщини доповнили

Рівненська область 17-лис, 2012, 11:529 prov 1 251
Депутати обласної ради на сесії внесли зміни до програми економічного та соціального розвитку регіону. Зокрема, до переліку важливих об’єктів включили будівництво підвідних газопроводів. Адже нині в чотирьох десятках сіл люди за власні гроші проклали вуличні мережі. Втім краяни досі не користуються блакитним паливом, бо нема підвідних трубопроводів. Включення цих об’єктів в обласну програму дозволить залучати різні джерела фінансування, аргументував колегам-депутатам голова облдержадміністрації Василь Берташ. Йдеться про 282 мільйони гривень від НАК «Нафтогаз», з яких цьогоріч на газифікацію сіл Рівненщини вже спрямували понад 64 мільйони гривень.
Для цієї категорії людей буде корисною інформація сайту http://bestinstrument.com.ua/.
Водночас очільник області зауважив, що з 16 мільйонами гривень, які область має на розвиток, багато об’єктів не збудуєш. Тому побажав трьом обласним обранцям, які вже стали народними депутатами, залучати якнайбільше грошей із держказни для вирішення проблем краян. Адже саме завдяки такій співпраці з парламентарями минулого скликання вдавалося аргументувати в столиці необхідність виділення коштів на будівництво шкіл, садочків, медичних закладів, доріг та інших соціально важливих об’єктів. Тим більше, що масштабним і вартісним проектом наступного року має стати стадіон «Авангард», оскільки після тривалих дискусій обранці затвердили акт приймання-передачі у спільну власність громад області частки майна цього міського комунального закладу.
Також депутати підтримали звернення працівників ливарного заводу, які просять погасити зарплатні борги та відновити роботу підприємства. Вимоги колективу спрямували до столиці у фонд держмайна, а також в обласну прокуратуру. Контролюватиме вирішення цієї проблеми очільник області.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору