Рівне:

Створення та просування сайтів

У Волинській області Служба безпеки України за рішенням судів знищила понад 4 кг наркотиків

Волинська область 28-гру, 2012, 12:579 prov 896
27 грудня ц.р. у місті Луцьку співробітники Служби безпеки України знищили понад 4 кг психотропних та наркотичних речовини, серед яких амфетамін та канабіс.
Спалені наркотики слугували речовими доказами у п’яти кримінальних справах, які розслідували слідчі УСБУ у Волинській області, і згідно з рішенням судів підлягали знищенню. За оцінками фахівців їх вартість на «чорному ринку» становить майже 500 тис. гривень.
Серед знищених психотропних речовин – 6773 пігулок МДМА («екстазі») та 950 г амфетаміну, які були вилучені у наркокурє’ра. Сівробітники СБУ затримали його в пункті пропуску «Устилуг» Ягодинської митниці під час контрабандого переміщення з Польщі до України 14 полімерних пакетів з наркотиками, що були замасковані у внутрішніх порожнинах телевізорів.
У листопаді ц.р. вироком Володимир-Волинського міського суду Волинської області зловмисника визнано винним у вчиненні злочинів передбачених ч.3 ст.305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів в особливо великих розмірах), ч.3. ст.307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України та призначено покарання строком вісім з половиною років позбавлення волі.
З початку 2012 року Службою безпеки України ліквідовано протиправну діяльність трьох стійких каналів контрабандного ввезення наркотиків до нашої держави, до різних строків позбавлення волі засуджено дев’ятьох осіб причетних до наркотрафіків. Крім цього, за інформацією УСБУ у Волинській області на території Республіки Польща правоохоронними органами цієї держави виявлено та вилучено 140 кг амфетаміну.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору