Рівне:

Створення та просування сайтів

На Сарненщині чоловік застрелився на Різдво

Рівненська область 10-січ, 2013, 10:429 prov 1 042

Різдвяні свята для подружжя, 29-річних Юлії та Павла, жителів станції Немовичі у Сарненському районі, ознаменувались бідою. Сьомого січня, доки жінка із малолітнім синочком пішла колядувати, її чоловік вирішив звести рахунки із життям.

 

— Сім’я середнього достатку, у минулому годувальник працював на залізниці, — коментує т.в.о. начальника УМВС Геннадій Юрчук. — На сьогодні дружина працює  у місцевому лісництві, загиблий же був без роботи та все частіше заглядав у чарку.

Того дня до родини на честь свята завітали гості. Після спільного відпочинку Павло збирався відвідати брата, а дружина із трирічним синочком пішла колядувати. За якийсь час брат почав хвилюватись, чому Павло і досі не прийшов. Зателефонував на мобільний до невістки Юлії із проханням пересвідчитись, що брат уже вирушив до нього в гості. Коли жінка зайшла до власної оселі, то виявила тіло чоловіка без ознак життя. Власною мисливською рушницею він вистрелив собі у живіт. У 2011 році Павло отримав посвідчення мисливця тож, відповідно, мав у користуванні зброю. Лікарі та правоохоронці по прибуттю на місце констатували смерть чоловіка.

Правоохоронці встановлюють усі обставини та деталі трагічної події.

 

Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору